Ostatní

V podsekci Ostatní najdete všechno, co nejsou závody nebo zkoušky a vlastně nás to baví víc:o))).

Minus druhý týden

Jsem stále 2v1. V reálu to znamená, že svůj metrák vláčím všude s sebou a už mě to opravdu nebaví! Všude píšou, jak se maminky nemůžou dočkat miminka, já se nemůžu dočkat, až moje váha přestane vykazovat trojciferný hodnoty!

 

40. týden

Moje tělo se rozhodlo, že nic takového jako těhotenství není a nemá touhu cokoliv kamkoliv vypuzovat. V této souvislosti mě napadají jenom samý sprostý slova! A doktorka na to ať jenom nesedím a zkusím popoběhnout...

 

39. týden

U mě pořád nic novýho, jenom jsem zase o něco těžší a v noci jsem přestala spát - prospím maximálně tak pět, šest hodin. Logiku těla nechápu - nespí teď, když ještě může, aby si nacvičilo, že spát nebude moct! Lepší by bylo prospat 16 hodin denně a na nespaní se těšit, ne?

 

38. týden - ČTVRTEČNÍ AKTUALIZACE

Normální smrtelníci to snad ani nevědí, ale těhotenství se počítá na týdny. K dešifrování nadpisu je potřeba tedy klíč: těhotenství trvá čtyřicet týdnů. Kolik mi tedy zbývá, posuďte sami!

 

Intenzivka pro reaktiví psy

 Ten minulý týden jsem plánovala dopoledka s Bubíškem na agility a podvečery s Artýskem na kurzu pro reaktivní psy. Reaktivní Artýsek rozhodně je:o). Nicméně dopolední agility na sluníčku mě vyšťavilo tak, že jsem tam zvládla dojít jenom jednou, zbytek večerů jsem proklimbala doma a s výčitkama byla s Artýskem jenom na obyčejným venčení - i když alepsoň jsem ho brala samotnýho...

 

Strana 5 z 6

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek