Novinky

07.02.2018
Únor 2018
Já opravdu doufám, že alespoň únor bude zimní měsíc.
15.01.2018
Intenzivky Beroun leden, Petra Hamšíková
Letošní první intenzivka. Mám pocity silně smíšené. Parkury super. Petra taky (proto se táhnu až do Berouna). Kraťanda svůj standart. Já děs běs.
01.01.2018
Leden 2018
No jo no, dost bylo zanedbávání psaní stránek. Mám ráda, když na mě pak ty loňské a předloňské a předpředloňské atd. články vyskakují a připomínají, co všechno máme za sebou, na co je třeba si vzpomenout a usmívat se:o).
27.10.2017
Tutas Games: 30 triků do Vánoc
Začala nám podzimní/zimní agiliťácká pauza. Máme jí hlavně kvůli mně. Aby se mi začalo zase po agility stejskat. Abych to nedělala jen tak ze setrvačnosti, ale s radostí. Jenomže co pak s volným odpolednem? Letos jsem nás s Pindruškou přihlásila do on-line hry:o). Jak už to se mnou bývá, ambice nemám žádné. Jen potřebuju mít před sebou cíl, ke kterému je potřeba se dostat, a který si, bohužel, sama jen tak pro nic za nic vytyčit neumím. Takže jsme oprášily klikr a začaly jsme cvakat.
23.10.2017
Sdílení
Mám spoustu známých a kamarádů, kteří mají psy. U některých je mi jejich uvažování o soužití se psem blízké, jindy už tolik ne. Je to samozřejmě každého výhradní právo, sdílet život se psem, jak uzná za vhodné. Jen si asi nejčastěji skrz to uvědomuju, jak jsou lidé různí. A jak to, co je pro jednoho naprostá samozřejmost, je u druhého nadbytečnost. Co jeden považuje za nutnost, jiný absolutně nepovažuje za důležitý.

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek

„Nejkrásnější ze všech tajemství je být géniem a vědět to jen sám.“ Mark Twain