Výstavy

V podsekci Výstavy toho do budoucna moc nenajdete, neboť Bubíš není úplně krasavice foxteriéří. Spíš je to taková popopopotvůrka podivná:o))).

MVP Mladá Boleslav

Bosorka Lerbynn: V1, CAC, CACIB, BOB; rozhodčí: Kazlauskaite Ramune

 

32. Podještědská výstava psů, Liberec

No, kdy já naposledy dávala něco do sekce Výstavy...?!

 

Mezinárodní výstava Mladá Boleslav

 Vůbec se mi o tom nechce psát. Připadám si úplně jako idiot! 

 

Borotín 2010

V neděli jsme se vydali na naší několikátou výstavu, výjimečnou tím, že to byla klubovka. Rozhodčí byla paní Nováková, což je veliká chovatelka (až by se chtělo napsat množitelka) foxlíků a několika dalších plemen. Zároveň je předsedkyní klubu foxteriérů. Její hodnocení jsme si už s Bubíšem jednou užili a hodnotí, řekla bych, velmi nekompromisně.

 

Klubová výstava - Horní Jelení

 Vydaly jsme se s Bubíškem na klubovku. Brzo ráno jsme se nalodili k Pavlíně, která vezla Uriška a Indulku a dvě hoďky cestovali do východních Čech. Je neuvěřitelný, kolik lidí v sobotu ráno cestuje autem někam. Silnice byly celkem plný a nejelo se nic moc. Urišek s Indulkou cestují v moc pěkný kleci, ale Bubíš by tam hrozně vyváděla, proto mohla jet se mnou vepředu. Ovšem toto cestování si vybralo krutou daň intenzivním zachlupacením autointeriéru, kterýžto Pavel musel poté luxovati, za což se mu hluboce omlouváme!

 

Strana 1 z 2

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek