Klubová výstava - Horní Jelení

 Vydaly jsme se s Bubíškem na klubovku. Brzo ráno jsme se nalodili k Pavlíně, která vezla Uriška a Indulku a dvě hoďky cestovali do východních Čech. Je neuvěřitelný, kolik lidí v sobotu ráno cestuje autem někam. Silnice byly celkem plný a nejelo se nic moc. Urišek s Indulkou cestují v moc pěkný kleci, ale Bubíš by tam hrozně vyváděla, proto mohla jet se mnou vepředu. Ovšem toto cestování si vybralo krutou daň intenzivním zachlupacením autointeriéru, kterýžto Pavel musel poté luxovati, za což se mu hluboce omlouváme!

V HJ už to známe a tak jsme v pohodě našli hezký parkovací místo a vylodili se. To je přesný termín, neboť toho máme mraky:o). Pavlína je již vybavená stanem (takové menší cirkusové šapitó) a židličkama a tak, narozdíl od minulých výstav, máme všemožný komfort.

Urišek šel na řadu hned na začátku a jak se mu dařilo, najdete na stránkách CHS Podještědská Smečka. Stejně tak jako Indýsčin veliký triumf - holka klubovky prostě umí:o).

Bubíšek byla ve své třídě zase s Janny a zase dostala naklepáno. Copak o to, klepec sneseme, ale jak jsme ho dostaly, mi připadá absurdní. Pan rozhodčí z Finska Bubíška posoudil tak, jak ji viděl a musím mu ve spoustě věcí dát za pravdu a nemám jedinou připomínku, ale jak jeho hodnocení překládal pan Hutěčka zůstává rozum stát! Nnerozumět anglicky, byla bych bez vrásek, ale takhle jsem víc než zpruzená! Když nerozuměl, tak si prostě něco vymyslel a když rozuměl, tak si pravděpodobně vymejšlel taky:o)! Nu což. Klasicky jsem to nevydržela a hodila držku a hned si vyčarovala nekamaráda z vlivných v klubu. 

Obrazek

Výstavní den: 

5. 9. 2009 

Výstavní posudek:

pěkná fena feminního výrazu, dobrá hlava, uši by měly být lépe klopené, krk by mohl být delší, tělo a kostra vyvážená, trošku klenutá bedra (co tohle asi tak znamená?; asi něco jo, ale to pan rozhodčí na 100% neříkal), málo prostorný pohyb vzadu, krátké kroky (in affect short steps), potřebuje se více zkoordinovat (jojo, to potřebuje, ale pan rozhodčí to říkal ve smyslu, že všechno na ní si musí sednout, ne že neumí chodit:o)

Známka:

 nadějná

Pořadí:

2

Rozhodčí:

Juha PALOSAARI - FIN 

Obrazek 

ALE, my příští rok stejně pojedeme znovu i za tu cenu, že si posudek budu překládat sama:o))).
  Na druhou stranu bylo velmi pozitivní, že si Bubíšek vyzkoušela coursing a střapec ji holku moc zajímal. V nejvzdálenějším rohu tratě se sice zastavila a vracela se za mnou, ale když jsem ji pobídla, vydala se za střapcem znovu. Možná by to pro ni mohla být dobrá zábava:o))). 

Fotky najdete tady...

 

 

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek