MVP Mladá Boleslav

Bosorka Lerbynn: V1, CAC, CACIB, BOB; rozhodčí: Kazlauskaite Ramune

DD MVP MBJsem zavalená kartičkama a papírama a koukám do toho, co jsme to vlastně vyhrály a vypadá to, že naše krasavice toho vyhrála dost:o). V kruhu jsme měly být tři páry, ale nakonec jsme se potkaly jen s další plesnivkou a její paničkou. Kroužila jsem jako divá a prosila to neposedný ucho, aby se drželo trochu zpátky:o))). Drželo:o). Dýdynka je nádherná v pohybu a dokonce i úžasně stála lehce vytažená na tom výstavním kusu prádelní šňůry. Když jsem odběhla několik koleček, paní rozhodčí mi podala ruku, tak jsem si říkala, že jsme skončily a hurá domů, ale prej ne, jsme něco, tak jsme běhaly znova s jinejma psama a když jsme doběhaly, paní rozhodčí nám podala ruku, tak jsem si říkala, že jsme skončily a hurá domů, ale prej ne, jsme zase něco jinýho, tak jsme běhaly znova a když jsme skončily, podala nám paní rozhodčí ruku a nebýt jásající Pavlíny, šla bych zase domů:o).

Musím říct, že je mi dost jedno, jak je Pindruška krásná podle standardu, pro mě je stejně nejkrásnější, ale mnohem víc ji miluju za to, jak skvělá zase byla. Běhala tam dokola bez zjevného cíle, stála na to voďáku jak oběšenec a ani trochu, ani jednou se nerozbila. Naopak, byla krásná.

Pak jsme roky a roky čekaly na BODa nebo co a tam se na nás rozhodčí ani pořádně nepodívala, tak jsme konečně mohly jet domů.

Hodnocení: very good size + prop., nice head, very typ. expr, long strong muzzle, cor. eyes + ears, VG TL, deep long chest, VG něco co opravdu nelze přečíst, asi něco o pohybu:o)

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek