Dogtrekking

Je velmi nepravděpodobné, že někdy ujdu víc, jak 40km (najednou v jednom roce), ale nikdy neříkej nikdy. Naše MIDové snahy najdete v sekci Dogtrekking. K tomu je ovšem potřeba podotknout, že v téhle oblasti mám snad nejmíň (čiliže -50) ambicí na jakýkoliv úspěch kromě přežití...

DOGTREKKING

PsiNa Treku 2015

Celá banda, teda kromě Matese, jsme se zúčastnili velmi povedené akce!

 

Dogtrek se Smečkou 2011

  Na dogtrek se Smečkou jsem se moooc těšila. Je to pohodička a klídek, známí a kamarádi. Taky se nemusí závodit:o))). Letos se na to vyprdnul i Míra a zvolil moje šnečí tempo společně se mnou. Společně s náma na trať vyrazila i Maruška s Vojtou a Julií. Letošní ročník byl snad nejnáročnější, co se profilu tratě týče. Kilometrů jsme neušli mnoho, ale když to zrovna nebylo do kopce (celá první půlka), tak to bylo z kopce a pak zase do kopce.

 

Dogtrek se Smečkou 2010

Ježiši, jak mně se ráno nechtělo vstávat!

Nakonec jsme se vykopali a vydali se na hřiště. Na poslední chvíli se Míra urval a i letos se vydal s Artýskem na cestu sám. Nebylo to totiž od začátku jasná záležitost. Nejdřív si vyvrknul kotník, potom si nastydnul záda... Jenomže je to hrdina a s Artýskem se do toho dali. Jsou to moji pašáci. Letos prej dogtrek bolel... Kluci dali 26km za 3h a 22minut a doběhli si pro první místo!!!

 

Dogtrek se Smečkou

Akce se Smečkou jsou super. Parádní atmosféra a kamarádi a známí...

 

 

Jizerskohorský dogtrekking

"Přežili jsme" je naprosto přesné vyjádření situace. Nelze říct "došli jsme" nebo nedej bůh "doběhli", my jsme prostě přežili.

 

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek