Dogtrek se Smečkou 2010

Ježiši, jak mně se ráno nechtělo vstávat!

Nakonec jsme se vykopali a vydali se na hřiště. Na poslední chvíli se Míra urval a i letos se vydal s Artýskem na cestu sám. Nebylo to totiž od začátku jasná záležitost. Nejdřív si vyvrknul kotník, potom si nastydnul záda... Jenomže je to hrdina a s Artýskem se do toho dali. Jsou to moji pašáci. Letos prej dogtrek bolel... Kluci dali 26km za 3h a 22minut a doběhli si pro první místo!!!

 Podle Mírovo slov to letos nebyla úplně procházka růžovým sadem. Ale Artýskovi patří velká pochvala, protože minul hárající Lavišu a neotáčel se, bežel celou cestu a nechtěl se zastavovat k očuchávání a očůrávání ani ke koupání. Podporuje to mojí teorii, že Artýsek a Míra se neuvěřitelně našli a dokážou se naladit na stejnou vlnu... Prostě běželi a chtěli vyhrát.

My jsme se s Bubíšem přidali k Májjovi s Pupíkem a čistě kvůli neprosté nesoutěživosti jsme si trasu zkrátili a tím se dobrovolně diskvalifikovali. Původně jsme to chtěli svést na únavu nebohého Pupíka, ale byli jsme prokouknuti:o).

První a druhou kontrolu jsme našli úplně v pohodě. Na třetí měla Bubíš válet sudy, tak válela s trochou pomoci:o). Májja má na válení sudů opravdu velmi zvláštní neprezentovatelný povel. Na požádání s Pupíkem jistě rádi předvedou. Čtvrtá kontrola test, pátá tvorba psí botičky, na kterou jsme se vykašlali, protože jsme lenoši, šestá kontrola spojená s osmou byla nepřekonatelným problémem. Aportovat opravdickej párek a chytit piškot padající z pusy... Bez komentáře! Sedmou kontrolu kdesi na kopci jsme ani nešli hledat. V cíli jsme byli fakt brzo.

Takže my s Bubu nakonec diskvalifikace, ale test jsme měli jenom s jednou chybou!:o)))

Míra vyhrál krásnou židli na naše agiliťácký sezení, deštník na agiliťáckej déšť a pytel krmení pro psíky. Já jsem získala moc hezkou bundu:o))).

Děkujeme holkám za skvělou akci!

Fotky najdte časem tady a tady.

 

 

 

Komentáře  

 
0 # Chauncey 2019-08-28 06:34
I see you don't monetize foxtrotlik.cz, don't waste your
traffic, you can earn additional bucks every month with new monetization method.

This is the best adsense alternative for any type
of website (they approve all sites), for more details simply search
in gooogle: murgrabia's tools

Also visit my web page ... BestRosetta: https://CleverJoseph.blogspot.com
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek