Mezinárodní výstava MB

 Výstavní posudek:

sedmiměsíční, s výraznou dlouhou hlavou, velmi tmavé oko, krátká ve hřbetě, vysoko nasazený prut, v afektu mírně překlápí, kratší stehno, mohla by mít výraznější úhlení pánevních končetin, pěkná substance, na svůj věk se pěkně prezentuje, nahoře zdvojený řezák (to je náš pizizub:o)

 

Známka:

velmi nadějná

Pořadí:

2

Rozhodčí:

Iveta Nováková - ČR 

Obrazek

 Podařilo se nám počasí a nebylo nijak vedro ani zima. Bubíšek při vstupu do areálu trochu panikařila z toho přehršle psů, ale nakonec si jakž takž zvykla a přestala se motat jako nudle v bandě. Tentokrát jsme vystavovali v kruhu 11 dohromady s ČOV a samozřejmě hrubostrstými foxlíky. Bylo to venku na vzduchu a zároveň nám dělala stín střecha nad kruhem.

 Pavlína vidíce, že nijak svého psa neučím výstavně stát, rozhodla se nechat to na mě a neztrapňovat se a tak jsem se do kruhu s Bubíšem vydala já. Připadal jsem si jako kretén, jak jsem tam tak kroužila. No a když si paní rozhodčí vzala Bubu na stůl a otevřela jí pusu, moje kreténství neznalo hranic. "Jéžišmarjá, copak je tohle?" nechala se slyšet. No jo, objevila náš pizizub:o))). Culila jsem se jako megakretém. Co na to taky říct? 

Obrazek

Nakonec o našem druhém místě ale rozhodla jiná věc, tak jsem vlastně strašně spokojená. Hodnocení máme super! 

Všechny fotky najdete zde...

 

 

 

 

 

 

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek