2. lekce + komentář


p1130294.jpg

tah na překážku, rozlišování překážek, tunel

  Podle Silviina komentáře netuším, jak dál dělat CIK/CAP, proto jsem s Bubu zkoušela jiný věci - jenom obyčejnej tah na překážku (kterej jak se ukázalo Bubíš opravdu nemá) a náběhy do tunelu. Rovnej Bubu šel, ten zatočenej jí opět dělal řvací a skákací potíže.

Na CIK/CAP s držením se musím zeptat.

http://www.youtube.com/watch?v=oFcr_n5o_4k


naslovna23.jpgPřímé skákání přes překážku a navádění hračkou není příliš propojeno s CIK/CAP a taky si nemyslím, že by se to mohlo propojit, ale neuškodí, když to budeš taky dělat. Zkoušela jsi CIK/CAP s vypouštěním - táhne na překážku? Vypouštění do tunelu jde fakt dobře, takže takhle pokračuj a přidávej vzdálenost (dělej to samý se skočkou) - a nezapomeň někdy psa vysílat a házet hračku a jindy psa volat na ruku a dělat FC, důležitý trénink dvou věcí najednou.


 ja.jpgCIK/CAP s vypouštěním jsem nezkoušela, protože nevěřím, že bude táhnout na překážku, ale zkusím to zítra. Jo, tunel jí jde, budu v tom pokračovat. Takže bych měla Bubu držet před překážkou a čekat dokud se neopře do kšírů. Mám něco říkat? A co když se neopře?


 naslovna23.jpgPokud nebude táhnout na překážku, trénujte zatím vypouštění do tunelu a doma: nauč jí tlačit do kšírů jako automatickou reakci na to, že za ně vezmeš. Klidně jí můžeš táhnout zpátky a čekat, jestli půjde proti - mělo by to fungovat i na překážku.


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat