Postřehy o trénincích

Někdy mám potřebu okomentovat to, co se během našeho tréninkování děje, tak to teď najdete tady. Nic důležitýho, jenom drobný úvahy a postřehy.

Shrnutí

Když jsem se hlásila k Silvii na Long-distance classes konkrétně do Agility foundations, měla jsem jeden jediný cíl - naučit se s Bubíšem běhat plynule malé sekvence skoček a tunelů. Ale pozor! Plynule neznamená perfektně, plynule v našem podání znamená to, že Bubíš nebude řvát a skákat na mě metr před skočkou, protože prostě neví, co s ní. Díky drobné radičce:o) se to podařilo dřív než bych doufala a pak už přišly jenom bonusy navíc. Od února 2013 si ovšem znova tuhle srandu zopakujeme. Nezbylo mi totiž dost času na slalom, houpačku a ještě pořád nemám rozhodnutý zóny...

   

Čtyři

Jak jsem už psala, dohnat manko, které jsme si vytvořily na Silviině kurzu, se nám už zřejmě nepodaří. Ale když už se udělalo hezky, vyrazila jsem s oběma hafíkama na hřiště a zkoušela zadané sekvence. Artýsek si svými závodními výkony vysloužil místo pokusnýho králíka, a tak si na něm zkouším, jak se hejbat a co říkat. Zatím to jako systém vypadá fajn:o))). Takže tady video jednoho psa, kterej agility neběhá!!!

http://www.youtube.com/watch?v=W1EywRylaKw

 

   

Tři

Podle přibližnýho odhadu jsme s Bubu potřebovaly něco kolem 15-ti tréninků na zvládnutí prvních úkolů od Silvie a ještě pořád tam úplně nejsme:o))), ale rýsuje se to dobře. K 1. 4. se tedy oficiálně přesouváme do sekce druhých úkolů a uvidíme, kam se posuneme:o).

   

Dva

Strávila jsem včerejší večer uvažováním o tom, jak moc je nebo není vhodné publikovat všechny Silviiny rady a metodiky na mým webu. Jedno hledisko byla Silvie. Poučená psaným křikem některých našich top agiliťáků o nezákoném kopírování obsahu jejich stránek, jsem se Silvie zeptala, jestli je v pořádku zveřejňovat její tréninkové rady a metody a víte co? Sure, no problem to use it for your blog! :) Včetně toho smajlíka:o))). Takže Silvie problém nemá. Další hledisko jsem byla já. Vadí mi sdílet rady, který jsem si zaplatila na netu s lidmi, které často ani neznám? Nebo těmi, které bohužel znám? Já nevím. Do toho včerejšího bádání mě to ani nepřišlo na mysl. Ještě bádat budu, zatím to nevím.

   

Jedna

V pondělí 26. 3. dostaneme třetí úkoly a my se s trpaslíkem pořád brbláme u jedničky. Ovšem práce je za náma velikej kousek. Zatím bojujeme s vysláním na jednu skočku a mám trochu stíhu, jak to bude vypadat s nějakým napojováním, ale věřím, že dostaneme zase nějaký geniální rady:o))).

   

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek