2. úkoly

Takže tu máme druhý domácí úkol. Samozřejmě dál pracujte na úkolech z první lekce, ještě se k nim vrátíme, abychom zkontrolovali vývoj, ale tyhle dva týdny se pojďme zaměřit na nové úkoly.

  1. multi-točky s psovodem v různých pozicích. Dejte laťku tam, kde s ní zrovna trénujete a nechte psa několikrát točit kolem bočnice. Měňte svoji pozici tak, abyste jednou byli na odrazové straně skočky a jindy na dopadové straně. Multi-točky by měly vždykcy být vaše první cvičení po zvednutí laťky a taky byste s nima měli pořád pokračovat. Je to báječně cvičení na stáčení. Já to používám před každým cvičením jako součást zahřívání.

  1. CIK/CAP v sekvenci - tohle cvičení je připraveno pro libovolnou pozici psovoda. Tahle malá sekvence zahrnuje i tunel pro víc srandy. Začněte s CAP na 1, pokračujte CIKem s psovodem na přistávací straně skočky na 3, tak ramenem ze 4 na 5, CAP s FC na 5, znova tunel a pak táněte na další CIK na 7. odměňujte směrem , kde je 8

2on2off vs. sbíhané zony. čas na vymyšlení zon. Pošlete video čehokoliv, co jste zatím zkoušeli i když na tom zatím pracujete. Pokud jste ještě s ničím nezačali, následující videa vám ukážou co a jak. Pokud jste se zatím nerozhodli, můžete začít s oběma - na 2on2off používejte krabičku dnem vzhůru a pro RC používejte koberec nebo placatou širokou desku. Pak uvidíte, co se vám líbí víc.

 

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek