Coursing

V podsekci Coursing najdete naše coursingové blbnutí - tréninkové, licenční i bodované běhání.

COURSING CLUB ČR

Coursing květen 2010

Coursing je velká zábava!!! To je názor mých foxteriérů a já, když vidím, jak se baví, s tím musím souhlasit. Při vyndavání z auta Bubu kousala do Artýska a Artýsek do vodítka, ovšem sotva zahlídli střapec, přestali kousat do čehokoliv a jali se řvát a táhnout tím směrem a když střapec začal dělat to, co střapce dělávají, radostně a zavile se ho jali následovat. Spokojenost.

 

Coursing březen 2010

Pravděpodobně má prázdiny i můj mozek, takže jsem se pořádně nedomluvila s holkama a Artýsek si svůj licenční běh nezaběhl, pouze si zase udělal trénink. No, nevadí, možností ještě bude mnoho:o). Navíc v květnu na dalším coursingu už budou moct běhat spolu s Bubíškem...

 

Coursing listopad 2009

Nastal dne D, který se mi naprosto neuvěřitelně kryl s jedním ze tří volejbalových turnajů, který ročně hraju. Už jsem tušila, že moji foxtrotlíci budou coursingovej střapec honit s nadšením a ukázalo se, že jsem tušila naprosto správně. Ráno jsem vypustila na trať psíky každého zvlášť a Artýsek i Bubíš běželi naprosto nadšeně za tím kusem nastříhanýho igelitu s přimotanou králičí kůží. Bubíšek si stíhala po cestě poštěkávat a Artýsek si několikrát dal na tlamu, protože prostě a jednoduše zakopnul.

 

Strana 3 z 3

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek