Coursing březen 2010

Pravděpodobně má prázdiny i můj mozek, takže jsem se pořádně nedomluvila s holkama a Artýsek si svůj licenční běh nezaběhl, pouze si zase udělal trénink. No, nevadí, možností ještě bude mnoho:o). Navíc v květnu na dalším coursingu už budou moct běhat spolu s Bubíškem...

Na akci jsem dostala za úkol starat se o buřty a pivo. Nemohly si vybrat nikoho horšího, neboť co opravdu neumím je vařit. Cokoliv! Nakonec jsem se s tím poprala a jenom jednou mi byl vytknut poněkud nepořádek, ovšem na dřevěné lavičce...:o). Počasí se nakonec vzpamatovalo a odpoledne vystrkovalo drápky i sluníčko. Koukala jsem po všemožných plemenech, který se přišli podívat a zaběhat a tak jsem poprvé v životě viděla živýho australskýho honáckýho psa, radostně držela chrta (a připadal si jako lady) a hladila si opravdu nádhernýho kraťanďáka Domina Nirreterrit. Nejvíc se snad sešlo ridgebacků a všichni vypadali úplně stejně:o))).

 Pro oba moje foxlíky není problém vzdálit se ode mě za něčím tak zajímavým jako je smotaný střapec z igelitu proložený králičí kůží. Jenom tak pro srandu králíků jsme vypustili hvězdné trio Indulka, Bubíš a Artýsek. Je to nejméně třaskavá foxličí kombinace, kterou dokážeme vyrobit:o) (ještě by to šlo vyměnit Artýska za Uriška). Ovšem na konci jsme museli být velmi rychlí, protože fena nefena, pes nepes, kořist je prostě kořist a začínalo to obstojně jiskřit. Briskně jsem urvala Bubíška, Pavlína Indulku a Artýsek si střapec chvíli mohl užít než přiběhl Míra a bylo po srandě:o))). Další běh už dala jenom Bubíšek sama. Chtěla jsem si vyzkoušet, jestli poběží sama:o))). Trochu jsem nezvládla košík, kterej jsem nechala doma, ale snad jí natolik nezprudí až půjde do tuhýho. Je to fakt prča sport. Psovod nemusí nic! 

...fotky na Pavlíniným albu...

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek