Velikonoce

Intenzivka s Luckou Dostálovou, intenzivka s Petrou Hamšíkovou, sbíhačky a sněhový výlet ... aneb tři dny bez Matýska:o))) 

Intenzivka s Luckou Dostálovou, Ptýrov

Z časových údajů jsem byla lahce zmatená, začátek se měnil z minuty na minutu, ale nakonec jsem se tam dostala včas. Celou dobu pršelo, takže jsem vyndala svůj stan a vytvořil se z něj takovej přechodnej útulek pro spoluběhače. Teď se suší u Míry v práci, protože do obýváku se nám nějak nevejde:o). Louku jsme samozřejmě i my i psi rozryli na bahnovou klouzačku, ale i tak to bylo zase moc příjemný zaběhání. Občas si s Dýdynkou nerozumíme, občas překvapivě dobře a někdy je celá ta taškařice jedna velká náhoda. Obzvláště jsem tuze spokojená s pindrušími náběhy do slalomu, je mezi tyčkama hezky samostatná. Ale ani v ostaním rozhodně nedělala ostudu. Je to moje oduševnělý zlatíčko:o).

Intenzivka s Petrou Hamšíkovou, farma Slunečná

Původně se mělo běhat na hřišti, ale Pavlína nechtěla riskovat tu ptýrovskou sebevražednou misi a tak to celý přesunula do haly. Haličky:o))), ale nádherný a útulný. Petra postavila takovou hezky běhavou trať s áčkem a kladinou. Áčko Pindruška dává s přehledem, takže radost. Je to s ní děsnej fičák:o))). Když nemusíte hlídat zónu na áčku a prostě jen valíte, kam máte, je to neskutečná jízda:o))). S kladinou to bude taky jízda:o))). Nakonec mi moc pomohly spolucvičitelky a kladinu jsme snížily na Dýdýšiných 70cm a Pindruška poprvé zkusila jiný prostředí a kladinu hnedle zakomponovanou do paruru. Prej, že není nic jednoduššího, řekla madam Plesnivá, a fikla zónu několikrát za sebou a dokonce i s vyosenou skočkou:o). Když jedete domů z intenzivky a nemůžete se přestat usmívat, bylo to naddobrý:o))). 

Sbíhačky

Trochu jsem se zase ztratila v kritériích a celkově v tom, co dál. Natěstí mi dneska přerušila trénink Pavlína a postavila na hřišti parkur. A je to! Snížená kladina v parkuru. Malinký video v článku o sbíhačkách.

Výletitíček

Chtěla jsem se s Matesem už vydat k přehradě. Běžkařkej gang mě opravdu nebaví a vůbec mi není jesný, proč si v zimě pro sebe urvou celý Jizerky. Jizerká o. p. s. všude narve cedule, kdo všechno nikam nesmí... Skoro by mě zajímalo, jak by jim prošla cedule, že od dubna do června na ty samý cesty nesmí cyklisti... Je to diskriminace a basta:o)! No, nicméně konfrontovat se s někým, kdo má v ruce ostrý předměty, se mi nechce, takže jsme se vydali s Mírou a psama na průzkum terénu. Hned na Maliníku jsem odchytla milý běžkaře a ptala se jich na podmínky. Prej po přivaděči stopa není a neměl by na nás nikdo křičet, že NIČÍME STOPU. To by mě trefilo, ničíme stopu... Takže jsme to zkusili a jo, jde to. V lese už chvílema nebyl sníh a po tomhle víkendu to bude ještě lepší (pro skiteroristy horší), takže po přivaděči se dá. Ovšem otázka je, kam až se dá. My došli jen kousek, abysme našli cestu s vyříznutou stopou a bylo jasný, že k vodě bez NIČENÍ STOPY nedojdeme. Raději jsme se otočili a vrátili se k autu. Ještě bude potřeba chvíli počkat, ale už se blýská na lepší časy:o)!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek