Agility

V podsekci Agility najdete povídání o Artýskovo závodní kariéře:o) včetně neoficiálních začátků a stejně tak Bubíškovo neoficiální snahy, které se doufám už brzo změní na oficiální...

K 7. 4. oficiálně skončila Artýskova závodní kariéra. Není ani starý ani zraněný. Je debilní:o))). Získal ovšem novou velmi důležitou funkci. Jelikož na našem domácím hřišti lítá jako blesk, bude dělat přeskokana Bubíškovi. Na Artýskovi si to prostě vždycky nacvičím:o))).

KLUB AGILITY ČESKÉ REPUBLIKY

Druhé závody agility

Máme za sebou další neoficiální závodění. Tentokrát nás bylo ze Smečky opravdu hodně a myslím, že všichni si to užívali:o))).

Vojta + Julča; Iva + Agátka; Eva + Adélka; Karel + Týna; Honza + Phoebe; Lenka + Míša; Pavlína + Indýska a Ellen; Lída + Elena; Pavla + Ari; já + Artýsek (za asistence Bubu:o)

 

Chlumecké dvojzkoušky v Krupce

Fotky nemám. S debilem a idiotkou to prostě nejde.

Akce "další zbytečný agility" začala v pátek večer. Opravdu hodně pozdě jsem se vydala sama s psíkama do Jirkova přespat, abych se ráno nemusela handrkovat z Liberce. V Jirkově pohoda a jídlo. Ráno Artýsek použil lítačky, Bubíš byla vypuštěna, ale já se v klidu vyspala do růžova. V Jirkově mají doslova latifundie jahod, takže jsem se nacpala k prasknutí a už byl čas jet. Při balení jsem na asi pikovteřinu spustila z očí Artýska, kterej si střelhbitě našel oběť - křížence rotwajlera a nijak se nežinýroval na něj zaútčit. Naštěstí rotvík měl náhubek, takže visel jenom Artuš na něm, ne on na Artýskovi. Svýma pižlama mu Tydýt nic neudělal, já se omluvila a pán vyrovnaně a klidně odešel. Krupecké fotbalově-kynologické cvičiště jsme našli celkem snadno. Vedro ovšem na chcípnutí. 

 

Strana 25 z 25

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek