Výstava Mladá Boleslav

Mladá Boleslav je opravdu blízko, takže se tam vždycky ráda jedu podívat na psí akce, co mě zajímají. Tentokrát to ale nevyšlo úplně podle představ.

V Horních Počernicích se nakonec běželo třikrát, za což jsem byla ráda, i když vlastně úplně zbytečně, protože s Bubíšem máme rozhodně klesající výkonnostní tendenci. Ani Mates není příliš nositel dobrý pohody. No a k tomu všemu na nás doma čekalo naše hovado největší - Artýsek, takže klid na obchůdky a na zbytek výstavních kruhů nula. Foxlíky jsem prošvihla úplně, a tak jsem neviděla Evu a Darečka, kterak si svý CACe a resBOBy a jiný bludy vybojovali. A taky jsem propásla bonitaci kraťand. Chtěla jsem se někoho zeptat, jestli má smysl to naše zvíře vůbec někam hlásit. Netuším, jestli jí narostlo všechno, co takový kraťandě narůst má a nebo naopak, jestli nemá něco navíc:o).

No a už jsem to někdy psala, ale obchůdky stály taky za veliškapsu. Žádný originální obojky pro hafíky jsem neobjevila a postroje tam snad měli jenom DCčkový. Ty nejsou špatný, ale jak říkám, hledala jsem něco opravdu originálního:o).

Nakonec jsme odjeli i bez piškotů a podložky do psích beden, neboť netuším, protč by měli spi ležet na chlupatý britský nebo americký vlajce...

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek