Fyzička 1, Stráž nad Nisou

Koleno mě bolí...

Proto jsme museli změnit plán na sobotu - Jizerskohorskou psici - a místo toho se válet doma:o))). Tak jsem se těšila, že se podívám pořádně ven a někam dolezeme a prdlačku. Po intenzivce načalo koleno kromě lehké bolesti taky ještě křupat. S tím se na 40km dlouhou trasu vydat nedá:o(.

Jenomže otrávená naším výkonem na intenzivce jsem se doma válet ale fakt nehodlala, tak jsme si naplánovali malinkatej vejletík na kolech se všema hafanama. Na kole se pohybovat můžu a koleno bolí jenom malinko.

Atrýsek na flexině se pokoušel strhnout z kola Míru a holčičky běžely off-line. Pořád si nejsem úplně jistá, jak zapřáhnout Pindrušku a jestli jí to vůbec půjde. Naprosto neprofesionálně mám flexinu ráda, protože i když pes z nějakýho důvodu vodítko povolí, flexina se namotá a nepřekáží. Dokonce jsem teď objevila na flexinu amortizérek... No, po půl hodince běhu/jízdy toho měli psové plný kecky. Artýsek vyloženě odpadl a Bubíš slepě dupala vpřed. Jediná Dýdynka se radostně válela v pampeliškách a lovila klacky a klidně by ještě běžela. Vzdhledem k jejímu věku a velikosti má evidentně jiný běhací parametry než gerontí foxlata:o). Budeme muset kolo zařadit častěji. Ono to prospěje i mně...

http://app.endomondo.com/workouts/519022425/17485506 byť jaoo vždy pozdě zapnuté...

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek