Zkoušky dogdancingu Hrádek nad Nisou, divize C1

Ráno jsem se probudila nekřesťansky brzo a už neusnula. Snažila jsem se uspořádat dopoledne tak, aby Bubíš byla v útlumu a Artýsek naspídovanej. Nakonec jsem to ale vzdala a šla si lehnout do vany. V půl jedenáctý jsem vyrazila na hřiště do Stráže na poslední generálku. Bubíšek dobrý, ale Artýs místo couvání opět hodil záda. Nejlepší se na to vyprdnout. Dali jsme si pidivycházku po louce, zanechali tam exkrementy a pak se konečně vydali směr Hrádek.

Přijela jsem o půl hodiny dřív, ale na cvičáku už bylo všechno připravený, tak jsem nechala puntíkatý komando v autě a šla se rovnou odprezentovat. Dostali jsme další notýsky - tentokrát červený - na zápis budoucích DISKů. Hafíky jsem pak vyndala a šli jsme se projít k tamní vodě. Artýska jsem zase zavřela zpátky do auta a Bubíše nechala venku. Proč o tom tak dlouho píšu? Protože s těma mejma hovadama je to dost elaborování, aby byly v tom správným rozmaru na práci. Bubíš je po vyndání šílená, zatímco Artýsek by byl šílen na hřišti a pak by na vystoupení vypnul.

Bubíšek šla na řadu první. Těsně před námi dala jedna holčina svýho labradora do odkládačky a ten tam začal dost řvát. To už jsme byli na place a Bubíš ječela jako tur a u toho skákala metr vysoko. Nemyslím, že to bylo labradorem, ale já jsem tím pádem dostala možnost opustit plac, upoutat Bubu na ňamku a hned jí začít úkolovat. Ona totiž skáče a řve, když chce něco dělat a neví co:o). Takže znova na plac jsme došly u nohy, pak jsem umístila Bubu do předsazení a mohli jsme začít. Všechno šlo krásně hladce až jsme na konci měly skoro 10vteřin času navíc!!! Stihly jsme udělat ještě BUM:o). Když jsem potom revidovala výkon, s hrůzou jsem si uvědomila, že jsem možná neudělala čtyři předepsaný kroky při couvání! Pavlína si už rozcvičovala Babetku, takže na nás tolik nekoukala. Naštěstí zrovna vycházela Vanda (Gregorová, rozhodčí) a ta mě uklidnila, že sice knopík, ale kroků že bylo dost.

S Artýskem jsem čekala na začátek chvilku dýl než by mi bylo milý. Rozhodčí zkoumaly nějaký kroky na videu, takže se to malinko protáhlo. Nijak dlouho, ale já jsem z Artura téměř hysterická, takže mi to nedělá dobře. Pak jsme nastoupili a uporoznili přihlížející, že když dva dělají totéž, není to totéž:o))). Nicméně Artýsek se snažil jako ďas. Ani na chvilku nezazevloval a pak přišlo couvání. Učím to Tydýtka tak tejden. Packy mu trvaly rok. Včera couval jeden krok a to jenom když foukal správnej vítr. Mnohem obvyklejší bylo, že si sednul a když jsem na něj šla, tak se přes ocas převalil na záda. Genius. Dneska ráno necouval vůbec. Taky se na to můžu vys*at. Ovšem na zkoušce couvl. Říkat tomu couvat by bylo přehnaný. Artýsek ale couvl dostatečně a my tenhle cvik splnili! Fakt!

Zakže nakonec jsme dostali pochvalu, že jsem překvapili výkonem a oba psíci získali VÝBORNOU, 27 bodů. Strhnuto po bodu máme za prostorovej pohyb a za točky na obě strany.

Výsledková listina

Asi dám dneska večer darmožroutům najíst...:o))). 

Fotky 1, fotky 2 a videa všech účastníků.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek