Zkoušky NKÚ XII - Lysá nad Labem

1. běh 1V; 2. běh DISK; Jitka Maroušková

 Do první půlky září jsem si nasekala několik dvojzkoušek s tím, že zkusíme urvat první rok toho šampióna. Tentokrát jsme se nepřiblížily...

Cesta do Lysý z Liberce není zrovna teď žádná hitparáda, neboť soudruzi rozkopali silnici, aby ji opravili a už ji opravujou opravdu dlouho. Ta bude tááák krásná. S kolonou jsem počítala a vyrazila jsem o chvilku dřív. Přijela jsem opravdu hezky s předstihem a stihla se trochu po jízdě uklidnit, vyvenčit napojenou kraťandu, zabydlet se vedle parkuru a zkouknout ještě jeden běh A2.

1. běh

Hezkej parkur s dvěma plnýma outama. Malinko komplikovanej výběh z kladiny, jinak hezký houpavý. S kraťandou jsme ztratily pár desetin úplně na konci, kdy jsem jí zadkem zaclonila bočnici, takže neviděla žádaný out a vyrobily jsme tak větší oblouk, ale jinak moc krásný. Kraťanda byla spokojená, natěšená a chvílema i zlobila:o)))!!!

Musím říct, že když jsem se blížila k výsledkům a viděla z dálky naše jména na prvním místě, dost jsem se rozradostněla, protože jsem věděla, že jsme běžely čistě. O to větší pak bylo zklamání z 1,38 trestných bodů za čas. Když o tom teď přemýšlím, myslím, že postupovka byla nasazená hodně vysoko - 4,5 m/s. Tolik kraťanda v životě neběžela:o))), ani v jedničkách!!! Myslím, že i bez toho oblouku by to nestačilo...

2. běh

S vidinou tý postupovky, která neměla důvod být v druhým běhu jinak, jsem si říkala, že si hezky zaběhneme, ale nic jsem nečekala. Tentokrát přibyly plný točky a trojlístek na začátek taky není nic, kde by se kraťanda mohla přetrhnout. Dokonce jsem se nechala přemluvit od Pavlíny k handlingu, na kterej bych si sama nikdy netroufla. A jako vždy, měla Pavlína pravdu, bylo to lepší... Jen mi při výběhu kraťandy z tunelu chybělo trochu kontaktu a jen povel KLADINA madam nepřesvědčil, že nemá běžet do dalšího tunelu (do kterého se běželo v minulém běhu). DISK tři překážky před koncem. A pes, co se nerozbila a doběhla to se mnou a tuze se těšila na odměnu:o)))

No, ještě jednou jsme se na paní rozhodčí přihlásily, ale takový postupovky jsou pro nás likvidační a pokud si to ověřím, že je to takhle nastavené pořád, nemá pro nás smysl na ní jezdit.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek