Vánoční zkoušky, Kladno

1. běh: DISK; 2. běh 5V/30; Olga Bazalová

Ještě že někteří pořadatelé jsou dostatečně pružní a nevadí jim přihláška den předem:o). Mně se totiž na nějaký zkoušky ale vůbec nechtělo. Jednak bylo přihlášený strašlivě mnoho A3 psů - něco kolem třiceti - to je delší čekací doba, mnohem větší konkurence a v hale strašlivej kravál. Jednak v povánočním období mám morálku bod bodem mrazu a k jakýmkoliv, byť sebetrpasličím, výkonům se přesvědčuji jen velmi těžko.

Ale nakonec se všechno sešlo tak, že se Kladno vlastně hodilo, takže - TADÁÁÁ - s Dýdunkou jsme vyrazily.

Jako holky byly po třídenním pobytu na zahradě u babiček grogy. Teď všechny leží různě pohozený po obýváku a nejeví známky života (Bubíš jeví, ta se třepotá:o). Trochu jsem si říkala, že by to mohla kraťanda vyhodnotit jako příležitost k ochrápanosti, ale opak byl pravdou...:o))).

Moje plesnivka pelášila jako o život. Sice šnečí život, ale tak radostně a spokojeně jako málokdy před tím.

1. běh

Moc hezký parkur dlouhej jako tejden před vejplatou s pastičkama, který pro Princeznu nejsou pastičkami at all. Kromě slalomu, který měl náběh v plné rychlosti z pravého úhlu a autobus to prostě nevytočila. A z houpajdy si udělala katapult, a protože se to stalo i minule, tak jsem to musely prostě opravit. Chvíli jsem řešila, co si o tom madam bude myslet, ale evidentntě nechala přemýšlivou někde za dveřma a prostě houpajdu opravila a běžela dál.

V parkuru bylo několik plných točení, což pro nás není ideální, ale kraťanda ani jednou nekrokovala, ba ani nezaklusla a procválala celým parkurkem v dobrém rozmaru!

2. běh

Parkur zase moc hezkej. Stavěla ho hospitantka, jejíž jméno si nepamatuju, ale byl v podstatě úplně stejný jako ten první. Pár plných točení, skočky na ploché skoky tak, aby nebylo úplně jasné, ze které strany by se mohly jít a "pupíkovo" start...

Kraťanda odstartovaná z ruky vyrazila na svý poměry celkem svižně. Promotaly jsme se nějakou sekvencí, kde jsem se pak ztratila, na áčko běžela odněkud úplně jinud a prasácky točila psa pod rukou, což nás stálo pár setinek, ale stejně bysme díru do světa neudělaly:o). Ale kraťanda zvládla houpačku, vytvořila dost ošklivou sbíhačku a i přes moje hýkání někde po kladině se nerozbila a dohopsala radostně do cíle. Čistý běh v příjemným tempu:o).

Kraťanda moje nejmilovanější zase běžela se mnou!!! Jsem šťastná jako blecha!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek