Třikrát Cvikov

... zkouškování na pokračování...

První Cvikov

Bubíš: DIS; Dýdý: 2/8, 5. tr. b., 2V

WP 20160818 001Vůbec netuším, co mě vedlo k tomu, abych Bubíše ještě někam hlásila. Malinkatej foxl změnila agility na kontinuelní pokus o sebevraždu a běh od běhu to cizeluje. Včera si zkusila na dvojáku zlomit vaz. Nakonec to skončilo jen pádem na hlavu a nehezkým kotrmelcem. Byla to její agilitní derniéra a je nutný s ní přesedlat na nějaký jiný životu méně nebezpečný aktivity. Stopy? No, ráda žere a dokáže žrádlo najít kdekoliv a vydrží to nekonečně dlouho:o))). Možná nosework. Pokud jí dokážu vyklikat tu skořici...:o))).

Dýdynka se srovnala s parkurem moc hezky. Byl takovej zvláštní, ale je potřeba se srovnat s jakýmkoliv parkurem a s tím do toho vždycky jdu. Dokonce i když to jsou zatím jenom jedničky. Tentokrát se nám nepovedl náběh do slalomu. Vůbec nevím, co se stalo špatně. Náběh nebyl těžkej, zprava, takže ten jednodušší... Nevím. Možná jsem tam Pindrušku nechala samotnou, ve smyslu conection. Možná kraťanda vyběhla z tunelu a sice tam na ní čekalo moje tělo, ale rozhodně ne moje hlava. Neumím se celou dobu parkuru soustředit. Někdy jsem příliš napřed, někdy se zadrhnu někde vzadu a myšlenky mě nedoženou včas... No, kromě toho odmítnutí jsme ale běžely takovou naší klasiku, takže celkově druhé místo a další splněná zkouška. Předběhl nás všechny whipet:o))). Výsledky zde.

Děkuju Jítě za video!!!

Druhý Cvikov

Dýdý: DISK

Tentokrát jsme se DISKly na přeposlední skočce. Zase. Pravděpodobně to byla i stejná situace jako ta v Málkově, a i když teď jsem ji měla v plánu vyřešit jinak, stejně se nám to nepodařilo a Dýdynka skočku oběhla zvenku. Parkur to byl těžkej jako prase na jedničky a jsem na nás moc pyšná, jak hezky jsme to do toho DISKu zvládly.

Po zkouškách jsem vzala Dýdynku na sbíhačky a žádná sláva. Jednou nedala a pak mi hlásili, že Pindruška kulhá, tak teď najedeme do čtvrtka na odpočinkový režim. Doufejme, že nejde o nic vážnýho.

Třetí Cvikov

Dýdý: 1/10, 0 tr. b., 1V

WP 20160818 003Idioti silničářský udělali na hlavním tahu dvě díry jak vrata a picli k tomu semafor. Že je to jedinej tah Liberec-Děčín/Ústí a že po něm jezdí ale tuze aut je jim už jedno, takže jsem dneska na třičtvrtě hodinový jízdě strávila dvojnásobek čekáním na zelenou. Na cvičák jsem dojela jen tak tak.

Alice dneska postavila krásný, motivační plynulý jedničky. Až jsem byla nervní z toho, že jsou tak hezký až to určitě někde zkazíme nebo zabloudím nebo tak něco. Nakonec se ale nestalo. Doběhly jsme s Pindruškou čistě, takže první místo. Po nás ještě jeden pejsek s deseti trestňákama a pak nikdo. I ve dvojkách vyhrála kraťanda:o))). A pak že na agility jsou nejdlepší bordelky...:o))).

Příště se už přihlásíme do dvojek a bude po bednách:o).

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek