Skokovka s Eliškou Dolníčkovou

Ještě, že znám Ráďu, co má kamarádky, které mají kamarádky...:o)

O skokovce toho vím pramálo. Jedině velmi hrubou kostru, kterou nám kdysi nastínila Martina Magnoli Klimešová. Od tý doby jsme toho polovinu zapomněli a druhou polovinu děláme nedobře.

Bubíš potřebuje srovnat skok jak prase drbání a Dýdynce to neuškodí. Jestli mi někdo napíše do komentů, že ale ještě nesmí skákat, tak po něm skočím. Psa Dýdýšiny velikosti skočky výšky S opravdu nezarazí v růstu:o), nemluvě o tom, že párkrát přeběhnout skokovou řadu by mohla i jako půl roční miminko.

Výstup? Bubíš skáče blbě, líp to vypadat moc nebude, ale mohlo by to být efektivnější a na rovných pasážích by mohla přestat shazovat. KONEČNĚ mi někdo vysvětlil, PROČ foxl nemůže skákat krasopisně, a že to ani nemám očekávat. Vyladily jsme začátečnickou vzdálenost a jako bonus dostaly šanci natáčet se a naše hopsání poslat přímo Elišce ke zkouknutí. Prej abych si psa nezku*rvila:o))). Jakoby se stalo:o). Za úkol mám sehnat si dvě skočky a postavit si dvojskok na zahradě a dvakrát denně přes něj psa prohnat. Hihi. Ale jednou denně bych to mohla dát:o).

Dýdynka je samozřejmě parádní, jenom trošku potřebuje naposilovat. Řady jí potíže nedělaly ani trošku, drobně řešila dvojskok a tam nešla do skoku úplně dobře. Hmmm, fajn, že jsem jí vzala. Můžeme to vzít od začátku a nenechat jí začít skákat po foxteriérsku, což bohužel prostě odkoukala. Jestli se jednou vydáme na výstavu (a zatím to moc nevypadá:o), pravděpodobně nás pošlou k foxlům. Okoukává od nich všechny ty pitominy, včetně blbýho skoku a vysoko nesenýho ocásku:o).

Doma jsem byla v jednu a všechno zapomněla:o)!

Super dopoledne. Mám tuze ráda, když se dostanu k někomu, kdo vypadá, že tomu, co říká rozumí; že má praxi. Další příležitosti si nenecháme ujít!

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek