LVT Cvikov; DýDý, Gamyšák a já

Jelikož je Dýdunka úplně ale úplně spravená a ještě dokonce lehounce apgrejdovaná, mohly jsme zase vyrazit na LVT v našem stylu. Tedy dojezdově jen na dopoledne, tentokrát k Petře Hamšíkový. Mnohem víc prostoru ale vyžralo moje třeštiprdlo rezatý, pro který to vlastně bylo úplně poprvé. A parádní.

Od pondělí do pátku nás čekalo několik sekvenco-parkurů a bylo to prostě super! Gamyše zvládá věci, který jsem ani netušila, že umí. Různý moje němce a francie a japonce a co já vím ještě. Taky latě jí padaly minimálně, i když se dá tušit, že to bude ještě oříšek. Kokosový:o). Okoukla dálku a torzo kruhu, který zbylo po posledních úpravách FCI, taky se podívala na áčko, který teda mělo dost nedostatků, ale na tom umíme pracovat narozdíl od těch latí:o). Rezatá má moc hezkej pohyb a je to úplně jasnej sprinter - rychlej start, ale brzo jí dojde:o))).

Za granule ani bobek, za párek lehce zrychlila, za děrovanej míček chvíli vydržela a když už to nešlo, puller z ní vyrazil poslední zbytky:o). Hrdinka moje!

Dýdunka úplně v klidu, ani jedno rozbití, ani náznak byť jen malinkýho nervíku! I opakování dala, i moje handlingový debility. Některý úseky parkuru čte tak nějak sama:o). Plochý skoky jsou její radost. Běhá nádherně v jejím tempíčku a oběma nám vytváří neskutečnou pohodu a klídek.

Moc jsem si to užila se vším všudy.

Video je z pátého dne. Na rezatou trubičku už toho začínalo být moc:o).

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek