Kosmonosy - odpolední zkoušky

 Gamorče: 1. běh: 1V, 5 tr. b.; 2. běh: DISK

Aneta Obrusníková 

Tentokrát zůstala Dýdunka doma. Rezatý šídlo to na kosmonoským hřišti zná, tak jsem si říkala, že by nemusela být zvědavá a mohla by rovnou běhat bez toho prvního seznamovacího propadáku. A taky jo. V Kosmonosích se běhá a taky se obvykle dává zóna. Ovšem ne teď:o))). Myše skočila kladinu odněkud ze zadku, takže za to ty trestňáky. Ale jinak běh pocitově celkem povedenej. A vyhrály jsme ježdík!!!

Druhej běh mě rozbil už při prohlídce. Na takový technický srandičky, který se tam objevily jsme s Morčátkem krátké. A pravděpodobně vždycky budeme. Je to to přesné, povelovací agility, pro nás např. smrtelné plné samostatné OUTy od psovoda. Jak jsem se rozbila, tak jsem si rozbila psa a skončily jsme někde u sedmý překážky u první potíže. Pak už jsme se nesložily. Na výsledcích je celkem dobře vidět, pro koho to parkur byl:o))).

Ten parkur tam byl pak s malinkou obměnou i pro trojky a musím říct, že mě tuze mrzelo, že tam nemám svýho jóga psa Dýdunku, abychom to zkusily, jak to je nebo není těžký, protože na jóga psovi to poznám:o))).

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek