Intenzivka s Irčou Kochovou, srpen 2017

No urvala jsem se na úplně poslední chvíli...:o)))

...a může za to Míra, protože usnul a nechal mě se válet na FB a netu obecně:o))). V pátek během jeho odpoledního šlofíčku jsem se přihlásila hned na sobotu druhý den na intenzivku s Irčou. Do Smržovky. Jako vím, kde Smržovka je, ale kde tam mají ZKO jsem fakt netušila. Taky mě to stálo trochu bloudění, neboť GoogleMaps znají Smržovku, ale neznají tamní ZKO; Mapy na Seznamu znají ZKO, ale neumí mě tam dovést autem... Ale po chvilce ladění jsem to nakonec našla. Hezky, takový typický ZKOčko úplně v pr... s eletrikou a vodou a tak vůbec:o))).

Parkur Irenka postavila hezkej, 34 nebo kolik překážek. Už dávno jsem se naučila nedržkovat (tímto děkuji Lucce Dostálové a jejímu kartáči, když si to člověk nezapamatuje:o), a prostě se pokusit nachodit si takovou dálku. Nejdřív to vypadalo nezapamatovatelně, ale nakonec to mělo hlavu a patu a v hlavě to zůstalo snadno.

Chtěla bych být chytrá nebo empatická nebo já nevím co, abych věděla, co se kraťandě honí hlavou. Běhala fenomenálně. Rychle (samozřejmě na svý poměry), přesně a myslím, že i radostně a to i přes to, že bylo vedro na chcípnutí! Proč teď jo a jindy ne? Co dělám jinak?

Výstupka nám dělala potíže, neboť byla do šikma - ani rovně, ani točená a tam nejsme a (jak už jsem někde psala) ani asi nebudeme:o). Nicméně kraťanda ji dala, jen né hezky. Houpačka se jí nelíbila a překonávala ji opravdu obezřetně:o). Všechno ostatní jako obvykle, takže skvěle:o))). Je to moje kotrmelína!

Plus! Poprvé se mi podařilo opravdu plnohodnotně kraťandu napojit (šmankote, to je blbý slovo:o) a dokonce do ní dostat i ten černej FitDog after. Ještě trochu ladění a snad si na to zvykne už úplně a nebude nic řešit okolo.

Hezký sobotní dopolko! Díky za něj!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek