Intenzivka s Eliškou Dolníčkovou

...a pak, že mě nemůže už nic překvapit:o). 

Já nevím, jak je to možný, že mi toho pořád tolik uniká... A nejsou to žádný prkotiny, ale dost důležitý věci. Zřejmě mám nějaký vypadávající vnímání, takže z každý intenzivky si přinesu jen třetinu poskytnutých informací nebo co:o))).

Tentokrát fakt informace jak pro začátečníka - po tunelu musíš vždycky zase navázat kontakt; v tunelu se ztratí vždycky. No jóóó! To jsem dost debil, že mi to teď teprve došlo na to správný místo, neboť jsem si úplně jistá, že už jsem to slyšela! Několikrát... Bohužel až teď se to ujmulo. Možná...:o).

Soustřeď se. To je taky info, jak pro kreténa. No jasný, že se musím soustředit, ale že to potřebuju připomenout asi tak pětkrát během jedný sekvence, to je trochu masakr. Možná bych mohla běhat se sluchátkama, ve kterých by mi tohle znělo. Nebo s elektrikou kolem krku a asistentem v publiku...:o).

...a tak dále a tak dále...

Zase moc příjemný dopoledne. Nedávno mi někdo říkal, že mít víc trenérů je cesta do pekla. Hmmm, pro mě evidentně ne, protože každej trenér vysílá na jiným kmitočtu a můj přijímač nevydrží dlouho na stejný vlně, takže za mě jednoznačně - víc hlav víc ví:o))).

Slečna Dokonalá byla zase jako vždy dokonalá (ona to hned ovšem zazdila hnedle druhej den zónečkama, ale nemůžeme mít všechno, ne?). Je přesná, poctivá, nic neodflákne, soustředěná! Prostě úžasná. Pes vybranej mi na míru. Ještě jednou dokolečka. Pro zmatečnou, línou a přetáčivou mě ideální pes!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek