Happy Holiday

1. zk.: 3/22, 40.9 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s; 2. zk.: DISK; 3. zk.: 2/22, 44.83 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s; rozhodčí: Alice Boháčová

 Na tyhle zkoušky jsem se přihlásila, když jsem si myslela, že jsem kvaldy nezaplatila. Vůbec se mi se slečnou Slimejdou nechtělo, protože jsme neudělaly ani ň práce na zrychlení. Jenomže parkury měla stavět Alice a ty jsou pro nás jako dělaný. Nakonec parkury sice stavěla nějaká hospitantka, jejíž jméno jsem si nezapamatovala, ale byla pod Aliciným dohledem, takže proti parkurům nemůžu říct ani popel. Dokonce byly, řekla bych, na dvojky jednoduchý... No, teda jak pro koho:o))). Pomalí psovodi s rychlýma borderama neměli šanci. Když vlajete kilometr za psem, nešlo to dát. V našem týmu za mnou vlaje kilometr pes, takže my to dáváme hezky:o))).

První běh

No jako dobrý. Plesnivka se rozeběhla a dokonce jsme pokořily postupovku 4 m/s. Moc už si toho z toho běhu nepamatuju, jen že jsme doběhly a někdo nám v cíli řekl, že to bylo pod standartní čas, což jupí jupí jupí a jenom jsem čekala, kolik psů nás předběhne. Vzhledem k absenci čistých běhů - jen dva!!! Zkouška v kapse.

Druhý běh

Tragédie. Já vůbec nevím, co se plesnivce stalo, ale vypadla ve slalomu, vyhnula zeď, zóna sice byla, ale tak odporná, že v tréninku bych ji neodměnila ničím - nahoře, nohy u sebe... Nevím, kde se mi pes rozbila. Nicméně, když jsme opakovaly slalom, nějak zázračně naskočila, a zbytek parkuru doběhla v úplně jiným tempu! Tohle mi hlava nebere. Já to nepoznám. U foxla poznáte, kdy přišel ten poser (když se narodil:o))), ale Pindruška tak jako jenom utlumí životní funkce nebo co...

Třetí běh

Moje potíže s RAMkou se zase projevily a parkur jsem v hlavě moc neměla. Taky za to lehce mohl Matýsek, kterej se mnou parkur procházel:o). Ale jak říkám, parkury nebyly těžký, nijak komplikovaný, takže jsme se s Pindruškou udýdaly až do konce a bylo z toho druhý místo! A dokonce 4,1!!! To bych už klidně nazvala i během!

Vytvořila jsem pidiplán na zrychlení:o))). Vím o tom bobek, tak jsem zvědavá, jestli to ještě víc nepokoním:o)))!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek