Dvojzkoušky Málkov

... aneb když se nejede na Moravia Open, protože motorka nemá střechu:o)))

1. běh - 1V, 5 tr. b.; 2. běh - 1V; 5 tr. b. - Michaela Glossová

DD Málkov 2. 7. 2016To se takhle v pátek večer rozhodnete, že v sobotu ráno nevyrazíte na motorce na kukačku do Rožnova, protože hrozí deště a vymejšlíte, co s nenadále volnou sobotou. Brouzdáte po netu a KACR.INFO hlásá, že 15 km od vás se konají závody.  Tak proč se nezúčastit, ne? Prezence dvojek strašně brzo ráno a po nich jedničky... Takže na dvojky sere bílej tesák. Máme my totiž psa do jedniček? Máme. Máme psovoda do jedniček? Ne, nemáme, ale nějak se tím psovod prokousat musí, takže hurá do toho a půl je hotovo. Malilinko dražší startovný (no bodejť, do startu míň jak 12 hodin:o))) a dvě zkoušky před náma.

Areáleček v Málkově se ukázal jako přesně to pravý pro můj a Dýdýšin první start. Málo lidí a tím taková komorní, přátelská atmosféra. Dýdynka si nechala úplně v klidu naměřit 58 cm v kohoutku a hurá na start.

Poslední závody jsem absolvovala s Bubíšem v říjnu a byla jsem trochu nervózní. To by s Bubíšem způsobilo explozi vesmíru:o), s Dýdynkou to způsobilo odmítačku v prvním běhu a lať v druhém.


První běh:

Naše odložení na startu je bombový a nijak speciálně jsem to netrénovala, nebylo potřeba - Pindruška to dává sama od sebe. Pak docela těžkej náběh do slalomu - po tunelu, ze kterýho náběh nebyl vidět a ještě navíc to trochu vynášelo, ale slečna dokonalá je dokonalá a taková blbost jí nerozhodí. Pak malilinko komplikace před kladinou, ze který jsem získala pocit, že budu o výstupky pozdě, ale nebyla, protože kraťanda není vymázlá bordera a pohybuje se především s rozmyslem:o))). Pak zmatek a jiná díra tunelu, než jsem si nachodila, což způsobilo pozdní přesunutí mýho zadku za áčko a tudíž neschopnost vytvořit BC, ale rozhodčí nepískla odmítačku, kterou jsme si daly až o chvilku později, protože jsem debil a ani trochu jsem Dýdynce neoznačila tunel. Pak hop hop domů a nejlepší čas, 1. místo.

Druhý běh:

Mnohem hezčí, plynulejší. Jedna lať, která jde tak moc za mnou až bych tou latí zasloužila přes záda. Přesně nad skočkou mi upadla ruka. To by nevydejchal ani slon. A zase tunel, hop hop domů a nejlepší čas, 1. místo.


Takže takhle vypadá agility s kraťandou? Veni, vidi, vici?:o)))

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek