Agilitvínování

Gamora: 1. běh: 2BO, 22,52 tr. b.; 2. běh: DISK;

DýDunka: 1. běh: 2V, 0 tr. b.; 2. běh: 5BO, 36,24 tr. b.;

Petr Dostál

No, tentokrát obě holky jely "na Bubíše". Urvat co nejvíc trestných bodů...:o)))

Gamorka - A1

1. běh

No, parkury pana Dostála bývají nevyzpytatelné;o). Tenhle vypadal jakoby rozhodčímu upadly latě a pomocníci k nim přistavili bočnice. Zmatek, málo místa a nehezký výběhy z tunelů, který vedly prostě jinam. K tomu nesoustředěná rezavá Trubička a dopadlo to, jak to dopadlo. Když jsem si pak na výsledkové listině přečetla 2. místo, nejvíc ze všeho jsem se styděla.

No, pes za to samozřejmě nemohla sama. Práce psovoda byla laxní a handling blbě vymyšlenej:o))).

Trubítko nedala náběh do slalomu. Skočila áčko, což je opravdická premiéra, přespříliš se těšila do cíle a jednou nepochopila moje záda, což by nedal ani Ajnštajn (Dýdunka jo:o)

2. běh

Ve druhém běhu jsme měly pár okamžiků, kdy jsme běžely spolu, ale ty byly roztrhané zmatečnými okamžiky. Já nevím, jestli někdy dojdu do stavu, kdy budu vědět, co ve které situaci dělat tak, aby mi pes rozuměl...

Běžel se stejný parkur jako v prvním běhu jen od ocásku a tam tunely vedly lepším směrem. Celkově to byl povedenější běh, i když výsledek vypadá o dost hůř:o))).

No, výsledky nic moc, ale mně se s Morčátkem běhá báječně. Je vtipná, soustředěná, snaží se, co jí síly stačí, aby mi porozuměla.

DýDunka - A3

Jestli mi jedničky přišly podivné, trojky byly velmi vtipné. Pokud ujížídíte na černém humoru. Pan rozhodčí postavil parkury pro štíhlé psovodkyně, což já nejsem, a ve druhém běhu reálně na dvou místech hrozilo, že do prostoru mezi překážkami nenacpu prdel.

1. běh

No, doufám, že ještě jednu zkoušku zaběhneme, protože tuhle nemáme úplně zaslouženě...:o).

I tady jsme se s Dýdunkou párkrát nedohodly přesně, co se má dít. Já pozdě s povelem a handlingem, Dýdunka jednou ztracená uvnitř tunelu. Ale pelášila, to jako jo:o).

2. běh

Když mi při prohlídce Míra ukázal, že máme z 1. běhu zkoušku, soustředění šlo k brdíčkům. Moc jsem si parkur nepamatovala a vůbec koncentrace zmizela v nenávratnu. Navíc jsem si fakt nebyla jistá, jestli prolezu mezi bočnicí a tyčí od dálky:o))), a taky mezi zdí a kladinou... No, prolezla jsem, ale za cenu shozené bočnice:o))). Protě tam na mě místo nebylo:o))).

Dýdunce jsem ve slalomu moc nepomohla, spíš naopak a k tomu se jí tam nějak zamotaly nožičky...:o).

Litvínovskej cvičák je moc příjemný místo, organizace parádně odsejpala a my si ještě k tomu užili kraťounkou dojezdovku z Jirkova, takže během dvojek jsme odjeli vyměnit Gamorku za DýDunku. To Pindrušce určitě prospělo, že se nemusela pařit v autě. Taky jsme dostaly krásný ceny - kromě perníkové medaile, taky přetahovací uzlíky a nějaký sušený maso pro holky.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek