40. dvojzkoušky + 1, Horní Počernice

DISK; 4. D, 20 tr. b.; DISK; Veronika Vostrá

Zima byla veliká jako celá Afrika.

První zkouška

IMG 9176Vrátila jsem Bubíše na kladinu!?! No nejsem já debil? Co furt blbnu? Ale hezkej běh to stejně rozhodně nebyl. Takovej náš typickej první. Bez soustředění, přešílenej i na naše šílení. Začínalo se rovinkou a končilo se rovinkou a někde mezi tím byl přeběh psa z tunelu do tunelu vedenej přes kladinu. I kdybysme se nediskly na kladině, určitě by to dobře nedopadlo při týhle akci. Tohle nám prostě nejde. Jinak všechny tři zónovky, Bubíš vystoupila z houpačky, protože nevím proč. Odložení na začátku nechám bez komentáře. Tragédie!

Druhá zkouška

No jo, doběhly jsme... 20 tr. b. to jsou pohopouhé dvě zóny ze tří možných, protože Bubíš projevila snahu za kladině zastavit a byť se to nepovedlo úplně parádně, lepší než nic:o). No a odmítnutí na houpačce - vystoupila, protože nevím proč a zase čůza mrňavá vyhnula poslední skočku, protože jsem si dovolila už bejt spokojená:o)! Ale tohle se mi běželo hezky. Máme moc hezkej slalom a nezvonily latě!

Třetí zkouška

IMG 9394Jsem se ztratila. Prostě se na jednom místě člověk objevil tak nějak opakovaně a já to už nevydejchala. Bubíš mi ale stejně nenaběhla na áčko, protože jsem jí tam clonila zadkem. Nenastoupila na houpačku, protože jsem se jí tam motala a tak vůbec...

Kdybych nevezla známou, ani bych ráno nezkusila zabalit tašku a výkonnostňák a zůstala bych doma. Vejlet to byl ale nakonec fajnovej, včetně koupenýho obojku pro Pindrušku (za 19,80,-!) a misky pro Artýska (asi 35 Kč) a výbornýho latéčka z blízkýho Mekáče. Plus krásný fotky!!! V Počernicích je dobře!

Komentáře  

 
0 # Jana 2015-10-12 22:06
Ahoj, to nemůžeš kvaknout, že budete v Počernicích. To je od nás kousíček. Navíc jsme byli i o víkendu doma!Přijela bych fandit.
Jaňucha
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek