34. dvojzkoušky Horní Počernice

DISK, DISK; Petr Rybář

1Já vím, že je trapný ty DISKy pořád dokola psát, ale opravdu to nejdou DISKy z naší neschopnosti doběhnout parkur, ale DISKy způsobený zónama. Dneska Bubíš samozřejmě první kladinu skočila, takže bedna. Po bedně šla do sebe a druhej běh dala zónu na kladině ukázkovou! Bohužel v parkuru zůstalo áčko:o))). Za to ubedněna nebyla, takže skákačka hadr:o).

Pan rozhodčí ale postavil parkury fajnový. První byl děsně dlouhej a to nejenom počtem překážek - 22. Překážky vymetly každou skulinku vymezeného hřiště:o). Dlouhý rovinky, rychlost především psovoda:o))). Bubíš samozřejmě skočila kladinu, takže na áčko a zbylé čtyři skočky do cíle se už nedostalo:o).

2Druhej parkur byl přesně podle našeho gusta. Bubíš ovšem smetla hned první dvě laťky - těžko říct proč. V předchozím běhu jí laťky nepadaly... Pak přišla ta opravdu krásná kladina a po ní naše oblíbená tréninková sekvence - opravdu úzké točení kolem bočnice a prudká vracečka zpátky:o))). Radost veliká. Většina psů to stočit nedokázala a letěli kilometry daleko:o). No, a pak na jedničky těžkej náběh do slalomu po vyběhnutí z tunelu a po slalomu OUT:o))). Jsem s výkonem spokojená. Už aby si sedly ty zóny. Jsme pašáci:o)))!

Lucka Outerská fotila, a všechny obrázky najdete tady!

Hodně lidí se mě ptá, proč pořád jezdím, když nic nevyhráváme nebo říkají, ať tohle doběhnu bez ohledu na zóny... Já ale nechci. Nejsem zvyklá vyhrávat. Vlastně jsem ještě asi nikdy nic nevyhrála:o), nebo nic na čem by mi záleželo... Jsem teď z toho, jak s Bubu běháme, celkem nadšená a, i když to není vidět (protože hodnicení DISK nikomu nic neřekne), zlepšujeme se. Obě:o). Jedeme na plný koule a i když chybí CONTROL, chybí nám oběma:o))) a takový prostě jsme a, i když to bude znít jako strašlivý klišé, JÁ SI TO TAK STRAŠLIVĚ MOC UŽÍVÁM!!! Moje malinký tornádko tomu dává šmrnc, a raději lítat zbytek života v jedničkách s šílenou foxlicí než se plácat po rameni ve dvojkách se psem bez chuti a zápachu, kterýho to vlastně ani moc nebaví, ale nějak parkur proleze!

Ty moje malinký hovado puntíkatý, začni kurňa zastavovat ty zóny, ať už taky někomu můžeme natrhnout zadek!!!:o))))

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek