31. dvojzkoušky Cvikov

2 x DISK, Alice Boháčová

 Tohle je na Cvikově prostě hezký - atmosféra. Lidi si navzájem fandí, usmívají se, radujou se z dobrých částí. Fakt paráda.

1. běh

Takhle dlouhej parkur jsem snad ještě neviděla. Alice dokázala na plac rozmístit 22 překážek tak, že se běželo v podstatě furt rovně. To je kraťandin ideální parkur, ale má mě a já nedokázala do hlavy tuhle věc dostat. Kolem dokola bylo pořád hrozně moc překážek, že mi nebylo prostě jasný kudyma to vede. Nakonec jsem se opravdu někde kolem osmičky ztratila, zastavila a křičela, že nevím, kam to vede. Někdo z davu mi poradil, že na áčko:o))), tak jsem se zase chytla. Kraťandu moje selhání vůbec nepoznamenalo a zase prostě běžela. Když jsme doběhly ke kladině, dostala jsem jasnou instrukci: netlem se a utíkej:o))), tak jsem se netemila a utíkala a krásně jsme to doutíkaly až do skoro konce, kde přepodlední překážku Pindruška vyhnula. Byla to rovinka do cíle, fakt nic komplikovanýho, ale po těch 206m parkuru se už asi kraťandě nechtělo? Nebo? Mohla jsem jí ukázat líp. Pravda je, že tohle není poprvé, kdy vyhne cestu domů. Nevrátila jsem nás a DISK. Nicméně si pamatuju, jak někdo říkal u výstupky, že Madam měla krásnou zónu, jak lidi kolem fandili a jak volali NEEE/JEEE/AHHH, když jsme netrefily tu předposlední skočku:o))).

2. běh

Můj mozek se přestal bránit návalu 208m dlouhýho parkuru a tentokrát si cesta sedla. Přesto jsem způsobila pár chybek. Jednu jsem vyrobila na našem majstrštyku, když DýDunka skáče plochý skok ode mě na skočce, co je hodně vytrčená právě směrem k psovodovy (od Silvie a Petry už vím, že je to IN:o). Při prohlídce jsem se tam několikrát postavila a říkala si, že to je SEM, abych pak při běhu zavelela TAM. A co poslušná kraťanda? Udělala TAM, v podstatě jako FLICK (podle finský školy), což NEUMÍ!!!:o))) Je to moje holka poslušná a poslouchá ušima:o). Po tomhle jsem se už nedokázala úplně soustředit a na rozlišku tunel/áčko mi chybělo tak půl kroku, abych kraťandu odtlačila do tunelu. Takhle to zaparkovala přede mnou na áčko. DISK. Kraťanda si samozřejmě chyby byla okamžitě vědoma a zpomalila do šneka, ale po opětovném vyslání do tunelu z klusu zase cválnula, zapojila se do slalomu a nejkratší cestou a zase v tempu jsme si doběhly pro odměnu. Nezhroutila se!!!

Jsem z mojí princezny úplně nadšená. Běhá nádherně a Aliciny parkury jí maximálně vyhovují. Jen takové houpání přes skočky, nic lámanýho, žádný třistašedesátky.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek