17. cvikovské zkoušky

Tentokrát třetí místo, ale stejně bez zkoušky: 3. VD

cvikov bednaNa takhle malinký akcičce jsem nebyla ani nepamatuju. Alespoň vím, kam si ve dvojkách jezdit pro zkoušky:o))). Matně jsem si ještě z dob Artýskovo agilitění pamatovala, že se mi parkury Alice Glocknerové líbily a pamatovala jsem si to správně. Hezkej parkurek s fištrónsky umístěným tunelem. Hezký svižný, ale ne úplně rovný. Vím o dvou skočkách, co Bubíšovi upadly. Kde jsme nabraly třetí chybu, jsem si nevšimla. Možná zóna, možná další laťka... Těžko říct. Nicméně nekonalo se odmítnutí, takže nám vyšla krásná postupovka 4,20. Nejrychlejší mezi všema jedničkářema. Bubíš si vyhrála ucho a já Fidorku. Dobře že jsme se s Bubíškem vetřely, i když jsem psala den předem, že sice přihlášený jsme, ale nemáme zaplaceno a jestli se ještě můžeme nacpat. Jeden pse navíc nikoho nezabije, takže jsme mohly:o).

cvikov1Když už jsme tam byly, zkusila jsem se taky nacpat na přidružený LVT. Nemohla bych a ani nechtěla trávit tam celý den, ale na dopoledne jsme se nacpaly, takže jezdíme trénovat do skupinky právě k Alici teď už Boháčový:o).

Jo a ještě jeden poznatek, kterým Míru už krmím dlouho, ale sem jsem si to ještě nenapsala: každá díra v Čechách má fotbalový hřiště a kynologické cvičiště! To je vážně k nevíře. A ne jen tak nějaký hřiště a ne jen tak nějaký cvičiště. Obvykle s vycizelovaným pažitem a velmi sofistikovaným zázemím!!! Jen ti lidé bývají z roku ajnc cvaj:o))).

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek