Výletování

Výlet na Hrubou skálu

Počasí je šílený a i když to chvílema vypadá, že se jaro vrací, tak si to hned zase rozmyslí.

 

 

Londýn 2012 a jiné

Byli jsme v Londýně. Skoro se mi chce napsat HEČ, i když jsem si jistá, že zase tak unikátní výlet to nebyl. I když vlastně pro nás jo, takže: HEČ:o)!

 

Čtvrteční vejletík I. - říjen

Dneska jsem se vydala jenom na krátkou, protože jsem se zadrhla v práci a to člověku vysaje toliko energie...:o). Jako vždy, když se mi nechce nic vymejšlet, jsem dojela na Novou Louku a odtamtud jsme se vydali kolem Bedřichovský přehrady.

 

Čtvrteční vejletík září 2012

Mám letos dost alternativní rozvrh. Mojí historicky první odpoledku ve středu ale bylo potřeba někde vykompenzovat, a tak ve čtvrtek můžu končit opravdu brzo. Tak brzo, že je nevhodné se o tom veřejně zmiňovat:o))). Tudíž jsem vybrala tento den jako den výletnický a budeme se s psíkama vydávat do přírody.

 

Trasování 2012

 Letos konečně jsem si prosadila svou a cestu do Bedřichova, kterou musejí v rámci Harmonizačních dnů absolvovat naši šesťáci i se svým veškerým vybavením na zádech, zpestřila úkolama. Nic moc originálního, ale podle reakcí se to moc líbilo. Při trasování jsem samozřejmě nemohla nechat doma psíky a především Míru, kterej mi hrozně pomáhal.

 

Strana 6 z 6

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek