Čtvrteční vejletík září 2012

Mám letos dost alternativní rozvrh. Mojí historicky první odpoledku ve středu ale bylo potřeba někde vykompenzovat, a tak ve čtvrtek můžu končit opravdu brzo. Tak brzo, že je nevhodné se o tom veřejně zmiňovat:o))). Tudíž jsem vybrala tento den jako den výletnický a budeme se s psíkama vydávat do přírody.

 1Jednou už jsme ťapali velkou při sbírání úkolů po harmonizační trase. Tentokrát jsem měla původně v plánu podívat se na Jizeru, ale vypadalo to, že tam bych už na sobě potřebovala čepici a rukavice a to ještě nemám vybaleno, takže jsme dojeli "jenom" na Novou Louku a začali okruh odtamtud. Nejdřív to vypadalo, že lidí budeme potkávat hodně. Hned jak jsme vylezli z auta, míjeli jsme pejsky a cyklisty a turisty, ale pár set metrů za chatou už nebyla ani noha a pak už taky nikde žádná.2 Jediný, co jsme potkali, byl fakt rychle jedoucí náklaďák vezoucí cosi. Artýsek byl zrovna v lese a když se hrne ven, přeskakuje příkop a dopadá tak metr do silnice. Měla jsem strach, aby nehopsnul rovnou pod to auto, tak jsem se prostředkem tý silničky vracela na místo, kde do lesa vběhl. Prostředkem proto, že jsem doufala, že mě ten chlap snad nezajede. Artýsek si to naplánoval přesně a vyskočil tak pět metrů před autem. Nechci myslet na to, kam by skákal, kdybych to auto nezpomalila... Ale to není ta hlavní informace. Tou je, že Tydýt se téměř celou dobu pohyboval na volno a nejdýl byl pryč tak tři minutky právě při přejezdu toho náklaďáku! 3Bubíšek nejdřív do lesa zabíhala s ním, ale postupně na to víc a víc kašlala a nakonec šla tak tři metry přede mnou po cestě. Nedělám si zbytečné naděje a když vidím, že Artýsek odchází, netřepím si hlasivky zbytečným voláním, ale někdy mám pocit, že volat můžu a tentokrát jsme byli ve všech případech úspěšní, takže z toho mám taky radost.

Ušli jsme 12km a k autu dorazili dost zničení - teda především já. Po cestě mě začaly dost bolet záda a to jsem ani nenesla batoh! I psíci byli po naložení v autě nelyšitelní, takže myslím, že i oni odpočívali. Příští čtvrtek to na výlet nevypadá, protože jedeme do Mostu... I když tam je taky o zábavu postaráno:o))).

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek