Sardinie 2017

Já chci k moři!!!:o)))

No jako jo, u jednoho jsme byli a klidně by mi to i stačilo..., ale víc moře, víc štěstí!:o))) Po dlouhém vybírání jsme nakonec odpískali Řecko a úplně mimo všechny plány vybrali Sardínii. Aže jsme udělali superdobře!

Už od začátku jsme věděli, že pojedeme ve třech, i s Matesem. Postupně se učím svýmu miminku důvěřovat, že je v pohodě (protože on je a většinou byl, jen já jsem srab:o). A Mates udělal všechno úplně správně a bezproblémově od začátku až do konce. Je to hrdina. Cestu na letiště propovídal s babičkou, v letadle pařil Plants vs. zombies:o) a v autobuse do resortu dvě hodiny prospal. Ani během pobytu nevytvořil jedinou aktivitu, která by byla mimo mísu. Nevztekal se, neřval, spal, jedl, plaval v bazéně a i v moři, usmíval se, běhal, zkoumal jeskyně, byl trpělivý na výletech... Prostě perfektní chlapeček.

Zásluhu na tom měl samozřejmě Míra, kterej s ním všechny ty činnosti poctivě sdílel:o))).

Holky zůstaly v Jirkově u babičků. Dle vyprávění se Bubíš nasí nepřítomností nedala absolutně rozhodit. Koneckonců, pro ní to nebylo poprvé v Jirkově bez nás. Radostně požírala žížaly a kočičí bobky po zahradě, jistě něco ukradla i slepičkám a nechávala se rozmazlovat vrchovatými miskami. Taky podle toho vypadá:o))). Zase trochu zbojlerovatěla, ale to Bubíš vždycky, takže už plave a nemá tak vrchovatý misky a bude líp;o). Bez Artýska ani nikoho nezavraždila (kočku nebo slepici, jako obvykle:o), jen bahnitýma packama ušpinila, co šlo:o))). Dýdynka byla smutná. Dva dny nejdla a je to vidět - ona neztloustla. Chodila se tulit a co jsme přijeli, nehne se ode mě a je prostě veselá. Vlastně to bylo poprvé, co byla delší dobu beze mě, i bez Míry...

A na Sardínii bylo překrásně. Nádherný moře, sluníčko, fajnový bydlení a skvělá kuchyně. Matýskovi se nelíbilo štípání mořský vody v očích, takže se nejraději pelešil v bazénu, který byl pro takový pelešníky jako stvořený. Z bazénu jsme ho brali na výlety lodí nebo busem na různý pláže, takže v moři byl taky hodně. Já se prosolila velmi fest a i opálila bez výraznějšího spálení. Radost.

Hmmm, určitě se tam ještě vrátíme, protože tam bylo vážně úžasně.

Vybrané fotky na Rajčeti.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek