EO Rieden

Nejlepší nic dlouhodobě neplánovat, ono to pak bohužel nevychází... Ale taková narychlo domluvená akce! To je pak fičák!

 EO1015Radka kdysi dávno navrhovala výlet na EO, ale nějak se nikomu nechtělo nebo něco měl nebo já nevím. Když ale přišla s kalkulací cesty na 250 kaček s tím, že vlastně pojedeme pořád po dálnici, nějak najednou nebylo co řešit a jelo se. Chvilku jsme se rozhodovaly, jestli pojedeme v sobotu a uvidíme všechny nebo v neděli a uvidíme "jenom" finále. Ne, že bysme našim českým nadějím nevěřily, ale agility je hodně i o štěstí, a tak by se klidně mohlo stát, že by se do finále někteří nemuseli probojovat. Tudíž proto jsme vybraly sobotu.

Běhů jsem viděla milion pět. Čtyři parkury načmahňaný vedle sebe na obrovský písečno-geotextilní ploše. Dva pro L, dva pro S/M.

Jak to měli závodníci, nevím. Na diváky ale moc myšleno nebylo. Je jasný, že jich moc není, ale absence startovek je první dost velký problém. Závodíci měli čísla a podle těch startovali, ale nikde nebylo přiřazení komu jaký číslo patří. Ještě že známe Petru Hamšíkovou, která nám půjčila její startovku a podle tý jsme mohly zkoumat, kdo zrovna kde běží. V eLkách to byl i tak problém, protože všechno jsou borderky, černobílý. Nakonec na ně koukat je pěkná nuda. U smallíků a medíků byla miliarda šeltií, ale mezi nimi běhalo spousta jiných plemen, takže to bylo mnohem pestřejší.

Je vtipný, jak některý státy mají přetlak skvělých týmů a tak se čas od času stane, že se nedostanou všichni, kteří na to mají a pak jsou státy, kde se o reprezentaci nikdo asi moc nezajímá, a tak se po parkuru plouží psi bez nadšení, pomalí, kteří by se třeba z Čech nekvalifikovali ani omylem.

Až se jednou budu chtít zúčastnit, stanu se třeba občanem Lucemburska. Tam by to mohlo klapnout:o))).

Co dodat? Díky holkám za parádní společnost! Koupily jste si super věci!:o)))

Komentáře  

 
0 # Sergqfa 2023-07-08 22:52
Novost
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek