Povidani

Plány na příští rok

Ještě sice není konec roku, ale já se na ten další těším:o))), takže tady jsou naše plány!

 

MS AGILITY 2012 Liberec

Jestli v příštích několika dnech uvidím borderku, tak se, přísahám, neudržím a zabučím na ní. Jsem přeborderkovaná. Pojmenování kategorie LARGE postrádá jednou pro vždy svůj smysl. Je to kategorie BOC a basta. Trapné teorie o tom, že agility je sport pro každého psa, by se měly uložit k ledu a už se nikdy nevytahovat! Nakonec to, co by mělo být vrcholem celé akce MS je NUUUUDÁÁÁÁÁ, protože koukat na 120 stejných tvorů je opruz!

 

Návštěva

Anglicky mluvím ráda. Špatně, ale o to raději. Nějaký stydění se, že mi to nejde úplně plynule a bez chyb, mě nikdy netrápilo. Horší jsou potom ty večery, kdy si přehrávám, co jsem říkala a jímá mě z toho děs, protože jak se TOHLE a TAMTO  řekne přece vím, tak proč mi to nešlo naživo? Čím víc jsou ti, se kterými komunikuju, angličani, tím horší jsem:o))).

 

Kohout

Některé věci mi přijdou o něco šílenější než jiný. Nikoho nesoudím, jenom mi to nedá, protože tohle mi přijde fakt ulítlý.

 

Někdo, kým jsem možná měla být

Pavlína mě poprosila, jestli bych neodvezla Káču vystavit na klubovku, protože ona o víkendu prostě musí pracovat. Vystavovat by mě nedonutila ani párem volů, ale ochotně jsem slíbila, že tam Káču odvezu, původní majitelka/chovatelka si ji vystaví a já si zase jenom psa převezmu a podradníme domů.

 

Strana 12 z 13

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek

„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich