Prodloužený víkend

Prodloužený víkend bez Matýska

měl původně vypadat jinak. Chtěli jsme jet někam na hory, ale jezdit z Liberce na hory při tomhle počasí je opravdu nošení dříví do lesa, tak jsme zůstali ve svých postýlkách a jen vytvářeli loupeživé výpady do okolí.

Pátek ráno jsme se vypravili na Ještěd za lyžováním a dobře jsme udělali. Lidí málo, sjezdovky akorát pro moje amatérský lyžování - ani moc tvrdý s plotnama, ale ani žádnej nahrnutej sníh a muldičky. Prostě krása. Jen škoda, že mi zrušili tříhodinovou čipovku. Dýl to totiž moje kolena a stehna nevydrží ani náhodou. Po lyžování chvilku povalování doma a vyvenčení holek v liduprázdných Liďácích. Oběd jsme si dali tradičně Na bříze a pak skvělý kafíčko v kavárně Bez konceptu. Mám nový oblíbený místo! Je to tam parádní! První den jako dobrý!

V sobotu jsem se zcela nečekaně dostala na intenzivku k Ireně Kochový. Vždycky je to pro mě takovej zvláštní zážitek. Vytržení z mýho normálna:o). Kraťanda byla SKVĚLÁ! Dala všechny zónovky. Kladinu i áčko hnedle na poprvé a pak vždycky. A nakonec i houpačku, i když jsem jí jak debil v plný rychlosti poprvé pustila houpnout a ona to přelítla a bouchlo to s ní... Pak byla několik pokusů opatrná, ale srovnala se a nakonec krásně houpačkovala. Vydržela i docela dlouho v tempu a nerozbila se. Prostě úžasná. Z večera jsme se vydali na krásný venčení kolem přehrady, ale jsem endomondovsky nemožná:o).

V neděli jsem odpadla:o). Bolí mě celej člověk:o))). Dopoledne jsem nakonec strávila přenášením věcí po bytě a pak jsem šla raději do práce:o))).

Měla jsem se parádně!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek