Opět za idiota...

Jak  jsem si byť jen na vteřinu mohla myslet, že soužití Matese a Bubíše bude problematické? Jak mně idiotovi jenom mohlo přijít na mysl, že ten, kdo bude v pohodě bude Artýsek...?

Matěj a BubuZase se ukázalo, jak moc psům nerozumím. Jsem tak psovsky natvrdlá, že nedokážu ani říct, jak se budou chovat moji psi, natož pak ti cizí!!! Máme doma už přes měsíc miminko. Bubíš se ukázala jako opravdický charakter a chce ho oblizovat, očuchávat (protože miminko libě voní:o) a hlavně chce spát s námi na jedný posteli miminko nemiminko, takže naprostou většinu času dítě ignoruje a snaží se nacpat někomu pod peřinu. Artýskovo přístup se o mnoho neliší, až na jednu docela zásadní oblast. Chce sice s námi spát na jedný posteli miminko nemiminko, ovšem s miminkem si nesmí nikdo povídat! Mrcha žárlivá má prostě opět problém. Dokud si s Matýskem nikdo "nepovídá", je Artýsek v pohodě. Leží, nevnímá. Jakmile kdokoliv z nás, ale především Míra, začne s dítětem mluvit, má Artýsek problém. Poněkud asociálně chce dítě kousnout. Nejlépe do hlavy. Jsem opravdu blažená, že máme s debilem další věc k hlídání, už jsem se totiž začínala nudit... Míra povídal, že takhle startil i na Bubíše, ale to si já už nepamatuju, takže budeme doufat, že si ten náš pašák zvykne...

 

 

 

Komentáře  

 
0 # BestMudi 2014-01-04 16:06
Čauky Sváťo,
psi jsou fakt zvláštní - když máš pocit, že jim konečně rozumíš, vždycky tě překvapí něčím novým, co tvé teorie o nich naprosto rozbije :-) Sama jsem zvědavá, co naši žárlivci řeknou na mimi. Matýsek je nádherný! Jo, a štěně nechceš - minimálně ne ČSV - Eliška V. říká, že je to totiž foxl v šedém :-DDD A nebo jo???
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Sváťa 2014-01-04 20:20
Ahojky,
díky za pochvalu mimča. My si samozřejmě myslíme, že je nejkrásnější na světě:o).

No a gratuluju k vašemu domácímu štěstí...:o)a myslím tím jak miminko tak štěndo:o).

Že mě naši psi překvapujou, mě už vlastně ani nepřekvapuje. Nečtu je dobře:o). Jsem typickej příklad psovoda, kterýmu rady typu "pozorujte svýho psa a přemýšlejte" jsou k prdu. Pozoruju a přemýšlím a nic:o))).

Víc napíšu v emailu:o))).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek