Obojky, postroje, vodítka

Kdybych mohla, měla bych milión bot a každej pes by měl vlastní letištní halu plnou obojků a vodítek a dalších blbin!

NAŠTĚSTÍ nemůžu a jsem za to nakonec ráda. Jednou za čas mě to ale popadne a prostě vím, že naši psi NUTNĚ potřebujou nový vodítko/obojek/kšíry. Tentokrát mě to draplo taky, ale ještě pořád odolávám a zatím jen v e-košíku mám nahrabošený tohle:o). Tři obojky s vodítkem přes dva hadry. Musím podotknout, že tentokrát mě zastavila především cena a ne naprostý nedostatek psích úložných prostor v našem bytě! Dokonce i Míra rezignoval s výrazem - jsou Vánoce, udělej si radost. Zřejmě pocit, že můžu, mi nakonec nedovolil objednávku odeslat:o). A taky tohle:o). Chodila jsem se na něj do RockPointu dívat roky. Děsně drahej obojek, co nepotřebuju ani já ani psi. Jenomže je nádhernej. Huuustej. Jinej než všechny načinčaný ovoněný obojky pro městský psy. Je úžasnej! A červenej...

Je Dýdynky. Je v něm nádherná. K výraznýmu plesnivcování se nehodí žádný další barvičky a značky, přesto má naše Pindruška nádhernej výraznej obojek! Vyfotím hned, jak budu venku se psama za světla:o).

Vodítko k tomu mají taky. Za sedm stovek! Ježíííškůůů!

Do Jablonce si hodlám udělat výlat pro postroj Non-stop Dogwear. Dýdynka do teď jenom všechno vybavení dědila. Začínala Bubíšovou krabicí, přes Artýskovu krabici; začínala Bubíšinýma kšírama, přes Artýskovo kšíry; začínala Artýskovo obojkem a pak nejlevnějším kouskem látky s umělou karabkou; začínala s naší božohódovou flexinkou s obrázkem foxla. Už je to ale velká a krásná slečna, co si zaslouží vlastní zbytečnosti:o). Obojek už má (chodím se na něj dívat, jak se mi tuze líbí:o). Vlastní flexinu taky (je tak výrazná, aby se v noci daly od sebe tři pásky od tří nemožně se venčících psů rozlišit:o). Na off-line venčení má vlastní Hurtta vodítko. Doma bydlí ve vlastní kleci s vlastnozubně rozkousaným polštářem pod zadkem. Chybí jí jenom její vlastní kšírky. A to budou tyhle:o). Že bych někdy využila dlouhý postroje na běhání nebo kolování se psem je sci-fi. Ale dogtrekking je něco jinýho. Až mi nebude Matese ožužlávat různý části těla, určitě se s Pindruškou vydáme na delší túru:o) a v tomhle bude moje kočička stylová!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek