Návštěva

Anglicky mluvím ráda. Špatně, ale o to raději. Nějaký stydění se, že mi to nejde úplně plynule a bez chyb, mě nikdy netrápilo. Horší jsou potom ty večery, kdy si přehrávám, co jsem říkala a jímá mě z toho děs, protože jak se TOHLE a TAMTO  řekne přece vím, tak proč mi to nešlo naživo? Čím víc jsou ti, se kterými komunikuju, angličani, tím horší jsem:o))).

 Tentokrát jsem mluvila s kanaďanama a to jsou angličani velmi. foto KRMluvili krásně, artikulovali, byli trpěliví a usmívali se. Já používala věty typu: Já Tarzan, ty Džejn. Potřebuju prostě pár dní, než se do angličtiny vpravím, pak nevydávám jenom anglický skřeky, ale plnohodnotný věty. Nicméně nikdy se nenechám zastrašit a opravdu mluvím ráda.

Netušila jsem, jak moc máme na Smečce sofistikovaný hřiště a vybavení bůbec. Nejspíš to bylo tím osazenstvem, protože všechny ty BOCky a šeltičky vypadají oduševněle jen tak pro nic za nic. Když pak po odchodu reprezentace vytáhla Pavlína Uriška, oduševnělost dostala poněkud na frak, ale co chete od foxteriéra:o)))? Jsem zvědavá, kolik se jich bude prohánět po parkurech na MS. Klidně bych si tipla, že žádnej. Pročpak asi:o)))?

No a na konec se musím pochválit, protože jsem byla velmi důležitá osoba při domlouvání návštěvy kanadské repre. To jsou pozitiva mých NEprůměrných psů - nejsou sice nejlepší na světe, ale rozhodně nespadají do sekce průměrnosti, a tak se o nich trošku ví. Se shovívavým úsměvem na tváři, ale ví. Takže se i ví, že jsou z Liberce a pak už to šlo ráz na ráz...

PS. Teď mi volala Pavlína, že foxteriérů je na MS celých....tramtadadá..... čtyři:o)))!!! Doufám, že se budou řídit heslem veni, vidi, vici!

Komentáře  

 
0 # Majjja 2012-10-05 08:48
Skoda, ze jsem mimo dosah:-(, mohl jsem udelat par fotek a proslavit se i v Kanade:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek