MS AGILITY 2012 Liberec

Jestli v příštích několika dnech uvidím borderku, tak se, přísahám, neudržím a zabučím na ní. Jsem přeborderkovaná. Pojmenování kategorie LARGE postrádá jednou pro vždy svůj smysl. Je to kategorie BOC a basta. Trapné teorie o tom, že agility je sport pro každého psa, by se měly uložit k ledu a už se nikdy nevytahovat! Nakonec to, co by mělo být vrcholem celé akce MS je NUUUUDÁÁÁÁÁ, protože koukat na 120 stejných tvorů je opruz!

Co je horšího než kategorie LARGE, kde jinýho psa než BOC nepotáte? ms-liberecKategorie MEDIUM, ve který běhají krpatý borderky, odchovaný pravděpodobně v krabici, aby nenarostly!!! Mrňavý jsou, ale taky se u měření tak krčí, že jim je naměřeno 42cm, ale ve skutečnosti mají spíš k 45! To je ale invence vyhrát medíky s borderkou... Celej tým GB si do M přivezli jenom tyhle krpatky. NAŠTĚSTÍ ale v medících občas ještě nějaká ta diverzita je - třeba pyrenejáci nebo kykyryký psi nebo pudlíci, mudíci občas nějakej parsonek no a pak šeltičky. Tisíce malinkatých kulaťoučkých šeltiček. Statistiky MS mluví jasně -169 BOCů a kolem 140 šeltií a foxteriérů 5, jagoušků 1, welšíků 1, asi 8 manchestrů atd. Tak tolik k tomu, co mě tak jako zklamalo - nemám lepší slovo. ALE JINAK atmosféra byla dokonalá (až na dnešní borderkománii), český týmy běhaly nádherně a reprezentativně. Oragizace odsejpala, program byl úžasnej a výsledky byly online opravdu HNED!!! Jsem pyšná na to, že v Čechách organizátoři vytvořili akci tak světovou!!!

A viděla jsem znova Silviiny sbíhaný zóny a NIC se jim nevyrovná! Jsem blažená, že s Bubíšem chodíme do školy k malinkatý slečně, která s každým ze svých zúčastněných psů dosáhla na bednu! Je báječná! A obávám se, že naše závodní kariéra se zase o nějakej ten roček posune, protože já chci ty sbíhaný zóny aspoň zkusit. Bubíš se pohybuje dost alternativně, ale my máme trumf v rukávu - Silvii Trkman a její running contacts:o))). Takže na jaře hurá na ně!!!

Komentáře  

 
0 # laivawyivuqum 2022-06-18 19:52
http://slkjfdf.net/ - Elusob Adigisod ujm.jwmw.foxtro tlik.cz.blp.tt http://slkjfdf.net/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek