Mishiko

Máme doma GPSku pro psa. Aby se nám neztratila.

Gamorče je velmi samostatný, sebevědomý a dost nezávislý zvířátko. Venku. Doma je do gaučák tulivej, co se od vás nehne. Nelíbí se mi její rádius a pracujeme na zmenšení, ale do tý doby chci vědět o každým jejím kroku.

Koukala jsem na net po různých zařízeních a různých recenzích a cenově vyšel nejlépe právě produkt Mishiko. Za necelých 2500 kaček (vánoční akce) jsme získali zařízení a neomezenou dobu přenosu, jinak řečeno máme předplacenej tarif na vždycky. Krabička je to hezká, na můj vkus lehce větší, ale Gamorče není žádná čivava, navíc v plánu je, že to bude nosit na kšírkách. U Bubíše už bych s velikostí spokojená nebyla.

Co je pro mě naprosto zázračný, je komunikace s dodavatelem. Mám příběh.

Objednala jsem si Mishiko, přišlo Mishiko. Přečetla jsem návod, protože to nemá nike žádný čudlítko na zapnutí/vypnutí. Dokonce ani nabíječka nemá nic a je bezdrátová. Podle návodu stačí na nabíječku (takovou placičku) zařízení jen položit. Položila jsem a... nic. Sundala jsem z obojku (kterej přišel s tím), vyzkoušela různý USB. Nic. Zklamání. Nefunguje. Míra volal na info centrum a dostalo se mu neskutečný odpovědi. Že nám prostě pošlou druhý Mishiko, ať to vyzkoušíme a potom někdy se domluvíme na svozu a to rozbitý/nefunkční, že u nás někdo vyzvedne. To bych teda nečekala!!! Přišlo druhý Mishiko. Znova stejný postup. Zařízení na nabíječku a nic. Asi nemají všechna zařízení rozbitý, že? Long story short. Nabíječku jsem měla vzhůru nohama, proto nenabíjela.

Ještě jsme s prodejcem nemluvili, tak jsem zvědavá, co jim Míra o nekonečné debilitě svojí manželky poví:o))).

V balení je ještě narozdíl od obrázku hodně výživnej suchej zip, kterým lze zařízení přimontovat k jinýmu obojku.

Do telefonu je potřeba si nainstalovat aplikaci. Zařízení si s telefonem hned pokecá, nastvíte nějaký hodnoty a můžete začít.

První vycházku máme změřenou skvěle. Druhou taktéž.

Teda skvěle. Krásná je mapka i aktualizace polohy - proto Mishiko máme - proto skvěle. Blbě to počítá metry/kilometry, který pes naběhal. Podle mě to dost přidává, takže z toho žádné závěry o psím pohybu vyvozovat nelze.

Funkci virtuálního "plotu" jsem ještě nevyzkoušela. Lze nastavit okruh/území, po kterém se pes může pohybovat, jakmile ho opustí, aplikace nahlásí útěk.

Tam, kde není signál pro telefon, nebude fungovat ani Mishiko, ale co už. Šance, že obě jednou na signál dojdeme, je absolutní. A pak se najdeme.

No, musíme obě dojít na signál v zimě tak do tří hodin, jinak to baterka asi nebude moc vydejchávat. Uvidíme co v létě.

Zatím jsem spokojená. Nemusím se starat a oplacení tarifu, nabíjení je snadný.

Dodatek 1: Ideálně je mít Mishiko umístěný někde na hřbetu psa. My ho připevňujeme na postroj mezi lopatky. Na obojku se otočí směrem k zemi a častějí ztrácí signál.

Komentáře  

 
0 # ucamoma 2022-09-23 05:48
http://slkjfdf.net/ - Egolap Ogurocsr zxh.mhrk.foxtro tlik.cz.kjc.ja http://slkjfdf.net/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek