Když kocour není doma,

...myši mají préééé!!!

 Ano, správně, Matýsek babičkuje a s tím je spojena ale úplná svoboda! Míra navíc už musí do práce, takže jsem dopoledne sama doma:o). Hihi.

Svoboda den první:

svoboda 1Dopoledne Artýskova vycházka za Mírou do práce: náš Mr. Bombastic už nebude normální nikdy. Celou, podotýkám, že velmi městskou, vycházku táhnul jako pako:o). Nebyla jsem na to připravená a flexinu měla jen v ruce, takže mě po tý půl hodině bolely obě ruce a záda. Jestli tohle ještě někdy budem provozovat, dám si ho kolem pasu město-neměsto. On měl komfort postroje, já prdlačku:o))).

Odpoledne jsme jeli s Dýdynkou na sbíhačky (článek). Odjížděla jsem domů vyloženě zmatená. Ten pes snad opravdu ví, co se po něm chce! Vzdor všem poučkám jsem v úspěch nevěřila a teď, když to vypadá, že jsme na správný cestě, jsem se začala bát, že to nezvládnu dotáhnout do konce. Místo nesmírný radosti na mě seděla taková divná nervozita.

večerkoVečer jsme oprášili naše sjezdařské vybavení a vyjeli si na večerní lyžování. Nádhera! Sice mě nohy bolely převelice a kolena bolí i druhej den, ale těch pár obloučků, co jsem tam vytvořila, mě krásně uvolnilo. Kór když jsem byla nejlíp lyžující holka na svahu (protože jediná:o))). Jak to, že liberečáci nechodí lyžovat? Mají všichni děti? Psy? kromě dalších třech starších pánů a později dvou snowboarďaček jsme tam byli jen my! Super!


Svoboda den druhý

Dopoledne dostal Artýsek druhou šanci. Dostal kšírky, flexinu a vydali jsme se zase k Mírovo práci pro DáDu. Abychom se neunavili příliš, dali jsme si tentokrát pauzu na kafíčko v bagetérce. Zima byla jak v Rusku a foxteriér se třepotal. Těžko říct, jestli se třepotá zimou nebo neurózkou. Tou se klepe i v padesáti stupních v létě. Nicméně kromě povalování se na mojí budně u kafe byl celou dobu v pohybu a to dost rychlým, určo se zahřál.

S holčičkama jsem si užila parádní antistresovou vycházku po Liďácích. Potkávaly jsme psy a Dýdynka k nim mohla a taky k nim chodila a Bubíš je ignorovala a obcházela. Proti gustu žádnej dyšputát:o). Nakonec jsme dojely ještě na hřiště a zatímco holky hledaly, co kde komu při výcviku upadlo, já čistila kladinu a áčko, protože co kdyby třeba zítra nesněžilo...

Zbytek odpoledne padl na úklid doupátka našeho zvířátka Matýska. Jeden is furt říká, že to dítě toho zase tolik nemá, dokud to nepotřebuje všechno přenést, aby mohl vysát/vytřít:o))).

Večer jsem ještě vzala Pindrušku na malinký zaběhání sekvencí, ale neměla jsem to dělat. Plesnivka je unavená a měla jsem ji raději nechat chrnět. To teď už dost zavile dělá a zítra si dáme více-méně válecí dopoledne a odpoledne se uvidí!

Svoboda den třetí

Matýsek je na jihu prej marůdek... Tady sněží, tudíž mi včerejší čištění kladiny nepřináší žádnou radost:o))). Takže hnijeme. Teda pejsci hnijou, já byla na výborný snídani a jahodovým koktejlu a pak došla na pojišťovnu pro nějaký lejstra. U toho jsem obstojně zapadala a všude po sobě nechala dost jasný mokrý otisky:o))).

Odpoledne jsem se vydala na vycházku po Liďácích, ale Endomondo jsem vypla až doma po dvou hodinách povalování se:o), takže záznam smazán - ona by zřejmě neprošla ta cesta autem domů:o))).

Svoboda den čtvrtý

...easy come easy go...

Odpoledne přijede Matějček, takže alespoň jedna rychlá po lesích ve Stráži.  

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek

„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich