DýDýšiny tři měsíce

DýDý už je veliký pes a už měsíc mi demoluje kytky a čůrá na podlahu:o)!

Po měsíci života s námi se z vyplašeného štěněte stal velký malý terorista. Artýsek si klid nakonec uhájil, ale malá nebohá Bubu dostává zpět i s úrokama všechno, co kdy tropila Artýskovi! Ale aspoň zhubla:o))).

DýDý tři měsíceDýDý reaguje krásně na jméno a když ví, že mám piškoty, přibíhá okamžitě, radostně a celkem odkudkoliv. Přestala lovit všechny nohy a loví jenom záhadně přefiltrované. Děti, především ty cizí, radostně vítá stále. Klikr a celou tu srandu kolem klikání má v malíčku. Zatím mi krásně krouží kolem laťky, už na obě strany, tak jsem to pojmenovala a čekám na ovoce:o). Vyklikanej pivoting máme zatím na jednu stranu, ale moc hezky na to, že jsme toho zase tolik nenaklikaly, protože se s Matesem socializujeme... Zkoušíme nose-touch a i když už psík tuší, ještě stále nejsme na doteku prostředku dlaně. Na Smečce trénujeme pozice sedni, lehni, vstaň a taky přivolání. Největší mezery mám v mazlení, ale to hodlám napravit okamžitě:o)!

Z bedny Bubíší byla přestěhována do bedny větší, ve které si už taky nestěžuje na krutý osud. Sama v autě leží na řidičově sedadle (kam si přeleze z kufru:o) a spinká.

Už je to prostě naše holka a bonus je, že k tomu všemu je strašně krásná!!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek