Dvatisícepantáctka

Rok 2015 byl zase úplně jiný než jakýkoliv jiný přechozí...

 

 

Tak třeba jsem objevila Facebook. Nepřestávám žasnout, jak je možný, že jsem úplně mimo. Ať mám jakýkoliv názor, vždycky jsou lidi, kteří mají ale úplně jiný. I u věcí, který považuju za natolik samozřejmý, že by mě ani ve snu nenapadlo, že to někdo může vidět jinak... A to jsem si myslela, že jsem hlava otevřená a že jsem velmi tolerantní a pořád si myslím, že jsem - ať si každej dělá, jak myslí - ale někdy mi to hlava nebere. A jak jsou lidi na sebe na FB zlí! Psané slovo toho unese hodně... Někdy se nechám strhnout, a to ze mě dělá dost kreténa:o). Takže tu máme předsevzetí číslo 1 - kašlat na fejsbůkový debaty!, protože:


KASTRACE kvůli lidský pohodlnosti je svinstvo!

Nejsem zodpovědná ani za požár kdekoliv na světě ani za vyschnutí žádnýho jezera na světě, dokonce ani za to, že děti v Africe umírají!

Myslivost jako koníček je idiocie!

Český školství stojí za starou bačkoru ať z pozice učitele nebo žáka nebo rodiče!

Agility je sport pro KAŽDÝHO psa.

 

Další novinka u nás doma je Dýdynka. Moje hodná, skvělá Dýdynka. No, já samozřejmě vím, že ji doma máme dýl, ale teď konečně už je moje. Našly jsme se. Tušila jsem, že takoví psi existujou, ale realita psů, co mám doma, mi ten obrázek pořád hatila. Moje plesnivka je to nejlepší zvířátko, co jsem kdy poznala a trochu se bojím, že zavřela cestu každé další kraťandě k nám domů, protože takhle skvělá už nemůže být žádná druhá a nevím, jestli by druhá unesla to srovnávání... Lze si níc dělat cokoliv, co si jenom zamanu a vždycky to bude super zážitek. Nevím, jak napsat, jak moc je úžasná!

Mám skvělýho manžela! Vůbec si někoho takovýho nezasloužím a není den, abych si to neuvědomila - i když někdy až když se přežene lehký tajfuník:o))).

Z Matýska se konečně stal človíček. Ne panenka, co papá, kadí, řve a nejde vypnout. Začíná s ním být sranda a je mi s ním den ode dne lépe.

Rok 2015 je za náma a před námi je šestnáctka a já se na ní těším!

 

 

 

Komentáře  

 
0 # Jana Š 2016-01-13 16:45
Devaty na Facebooku, zvláště ty psí, občas stojí opravdu za to. Někdy si říkám, že by bylo nejlepší se ze všech těch skupin odhlásit, protože některé dotazy jsou tak stupidní, že člověk nechápe, jak si ten dotyčný vůbec mohl pořídit psa.
Ať se Vám v roce 2016 daří

crazyafoto.blog.cz
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek