Druhé venčení Bubu

Odpoledne se počasí tvářilo ještě celkem obstojně, tak jsme si zase vyzvedli Bubu. Konečně jsem jí koupila oboječek a čekala jsem, jak se na něj bude tvářit. Bylo jí to ale naprosto jedno!!!! Tochu s sebou cukala, když jsem jí ho trochu nešikovně nasazovala, ale když bylo dílo dokonáno okamžitě na něj zapomněla a jala se prozkoumávat okolí. 

 

Pro Artýska byl opět připraven míček. Ovšem psík pro něj doběhl dvakrát a při druhém návratu se pustil i s míčkem do lesa. Než jsme se stačili vzpamatovat byl v trapu. Když po chvíli byl slyšet jeho řev, vyhodnotili jsme to jako ztrátu zájmu o tenisák a Míra se vydal do lesa ho hledat. 

 

Chvíli jsem se s Bubu motala po louce, pak si zabalila fidlátka a přibližně ve směru Artušova zmizení jsem se vydala do hlubin lesa nebojácně Bubáčkem následovaná. Neušly jsme ani 50m a naproti ve stráni se objevilo zaneřáděné stvoření, které kupodivu na moje zavolání ochotně a radostně přiběhlo a nechalo se lapit na voďák. 

 

Podezřívám Artuše z lenory takové velikosti, že mu to až zabránilo honit srnky do zdechnutí a místo toho si někde našel pořádnou smradlavou louži a v tý se chladil. Během chlazení srny samozřejmě nezahálely a odešly a psík se tudíž začal vracet na místo prvotního zdrhnutí. Někde na zpáteční cestě jsme ho potkaly my s Bubu. Psík byl rád, že nás vidí, neboť bez srn je v lese nuda a mezi všemi těmi stromy jsme v podstatě největší vzrůšo. 

 

Bez míčku se míček špatně hází, a tak jsme se vydali na vycházku k rybníku. Po cestě jsme potkali koně a hromady bobků. Od jedněch se Bubu ne a ne odtrhnout, tak Míra zavrčel a Bubu se složila na záda jak dlouhá tak široká a ne a ne vstát ani když do ní Míra začal dloubat prstem. Nakonec se rozeběhla až za mnou lákána ňamičkou (kterou jí ovšem sežral větší foxteriér:o). U vody jsme potkali jiného psíka. Artýsek ho ignoroval, ale Bubu si vylezla Mírovi na klín a tímto postem posílena začala vrčet a štěkat. Asi chtěla pouštět hrůzu, ale nejvíc ze všeho byla srandovní:o)!

 

V autě po cestě zpátky dělala nejvíc rambajzu Bubu. Docela hlasitě protestovala proti umístění na zadní sedačce. Ovšem poučena chovatelkou:o))), jsem se tvářila velmi neoblomně a nereagovala. Projevovala se stejně, ale aspoň mám já pocit, že jsem obstála:o))).

Bylo moc fajn venčení a už aby byla Bubu s námi...

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek