Shrnutí

Když jsem se hlásila k Silvii na Long-distance classes konkrétně do Agility foundations, měla jsem jeden jediný cíl - naučit se s Bubíšem běhat plynule malé sekvence skoček a tunelů. Ale pozor! Plynule neznamená perfektně, plynule v našem podání znamená to, že Bubíš nebude řvát a skákat na mě metr před skočkou, protože prostě neví, co s ní. Díky drobné radičce:o) se to podařilo dřív než bych doufala a pak už přišly jenom bonusy navíc. Od února 2013 si ovšem znova tuhle srandu zopakujeme. Nezbylo mi totiž dost času na slalom, houpačku a ještě pořád nemám rozhodnutý zóny...

Jenomže do února dlouho (příjemný na tom navíc ještě je, že už vypláznu jenom polovinu ceny, protože jsem repeater:o))), takže na konci srpna se těším na Puppy/Tricks class. Vypadají parádně. Kromě blbinek typu zvedání všech nohou apod. se taky mezi tyhle triky řadí pořádnej heeling a nácvik zastavovaných zón. Což by možná mohlo rozhodnout o Bubíšině zónovkářské kariéře:o).

No a hned po týhle parádě to vidím na ty Advanced tricks - ty mi bude muset nadělit Ježíšek:o))). A už tu máme únor! Konec světa by mi plány dost překazil, takže doufám, že letos ještě nedorazí!!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek