Čtyři

Jak jsem už psala, dohnat manko, které jsme si vytvořily na Silviině kurzu, se nám už zřejmě nepodaří. Ale když už se udělalo hezky, vyrazila jsem s oběma hafíkama na hřiště a zkoušela zadané sekvence. Artýsek si svými závodními výkony vysloužil místo pokusnýho králíka, a tak si na něm zkouším, jak se hejbat a co říkat. Zatím to jako systém vypadá fajn:o))). Takže tady video jednoho psa, kterej agility neběhá!!!

http://www.youtube.com/watch?v=W1EywRylaKw

 

 

Stáčení kolem bočnic Artýsek nemá - nemá totiž nikoho, kdo by to s ním trénoval. Myslím, že to ale dlouho nevydržím a začnu i s ním. Skáče kilometr daleko a než se vrátí do optimální dráhy, uběhne nebožák maraton. Tah na překážku má rozhodně lepší než Bubíš, ale do kšírů se mi před vypuštěním opřít nechce. No, a oba psi na mě před první překážkou samozřejmě zírají jako na poklad, ale tam si nejsem vůbec jistá, jestli se mi s tím chce babrat...

Nejvíc nedávám časný povelování. Ne, že by Artýsek nějak výrazně dával pozor, co mu říkám, ale když teď zpětně koukám na ty videa, tak s včasným povelem mu to jde o dost líp. Marně přemýšlím, na co to tam vlastně čekám než něco řeknu:o))).

S Bubíšem jsme se samozřejmě snažily taky. Čekám ještě na víkend, protože to mám v plánu natočit, jak daleko jsme se slalomem, blbnutí s houpačkou a nácvik 2on2off. Budeme si muset rozhodnout zóny, takže taky budu Silvii posílat, jak Bubíš běhá - jako klokan kříženej se zajícem a trochu se bojím, že tenhle pohyb na sbíhaný není...

Takže plán je sestříhat všechno z druhý i třetí lekce a poslat...

Těšte se na neděli:o)))!

PS. A kdyby vás zajímalo, proč mám jeden rukáv vyhrnutej a druhej ne, tak vězte, že to rozhodně není frajeřina! Vyhrnutej rukáv je strana SEM a shrnutej strana TAM (za předpokladu, že psa stáčím k sobě a to se děje v 99% případů...:o))). Ideální by bylo nechat si to tam vytetovat:o))).

 

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek